Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Dlaczego diesel głośno pracuje?

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 49691 postów

Napisano 14 kwiecień 2021 - 22:32

Dlaczego diesel głośno pracuje? To pytanie, które pojawia się na wielu moto-forach. Czy głośna praca diesla oznacza poważną usterkę? Sprawdźmy.

Powrót do artykułu: Dlaczego diesel głośno pracuje?

#2 Guest_Kaligula

Guest_Kaligula
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2021 - 22:32

Skąd wy wydawcy bierzecie tych mędrów? Sprawny silnik diesla i przed rokiem 90-tym niekoniecznie kopcił. Turbosprężarki powstały dziesiątki lat wcześniej niż common rail czy FAP - co ma piernik do wiatraka? Rozszczelniony układ wydechowy będzie hałasował w każdym silniku-nawet najnowocześniejszym, to nie ma nic wspólnego z rodzajem paliwa - znowu pudło. "Pierwszym z elementów osprzętu, który sprawia że diesel pracuje głośno jest turbosprężarka..." - Po takim tekście dochodzę do wniosku, że autor zna się na motoryzacji jak ja na entomologii.

#3 Guest_GABOR

Guest_GABOR
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2021 - 06:02

Gdy układ wydechowy jest nieszczelny, każdy silnik będzie pracował głośno. Benzynowy też.

#4 Guest_GABOR

Guest_GABOR
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2021 - 06:02

Gdy układ wydechowy jest nieszczelny, każdy silnik będzie pracował głośno. Benzynowy też.

#5 Guest_Hahaha

Guest_Hahaha
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2021 - 19:19

Bo VW to firma z premedytacją oszukująca swoich klientów i silniki się burzą.

#6 Guest_kwr

Guest_kwr
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2021 - 10:37

Głośno pracuje, żeby każdy słyszał, że właściciel miał diesela

#7 Guest_kwr

Guest_kwr
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2021 - 10:38

Głośno pracuje, żeby każdy słyszał, że właściciel miał diesla

#8 Guest_kwr

Guest_kwr
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2021 - 10:47

Głośno pracuje, żeby każdy miał szansę dowiedzieć się (usłyszeć), że właściciel ma diesla

#9 Guest_rys

Guest_rys
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2021 - 22:45

totalne bzdety prawda jedna typ silnika ,komora spalania i prawda glowna jakos paliwa jadac autem do portugali auto o poj.2,5 tdci w polsce spala 9-11 na 100km , im dalej od polski i mnie paliw z polski spadek spalania w dol od 7.5- do 9 jadac srednio 80-110 km waga auta to 2.580 z towarem

#10 monroe96

monroe96

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 20 kwiecień 2021 - 09:55

Głośno pracuje, żeby każdy słyszał, że właściciel miał diesla

Ciekawe podejście. U nas też tak jest, a do tego się dławi. Nie wiem, czy nie będzie mąż musiał ogarniać, w końcu jest mechanikiem. Nawet naprawa skrzyni biegów warszawa mu niestraszna. Dlatego myślę, że sam sobie to wszystko bez problemu ogarnie, ale zobaczymy. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych