Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Klienci ktorzy nie płaca na czas - sposoby

wróć do serwisu Księgowość 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Katarzyna

Guest_Katarzyna
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2021 - 10:03

Dzien dobry

Od jakiegos czasu prowadze biuro ksiegowę na wlasny rachunek. Z reguły nie mam problemow, ale zdarza się ze klienci nie zawsze płacą na czas. Migają się od płatności, nie zawsze odbieraja telefon. W pewnym momencie przestaje prowadzić im rechunkwośc i wtedy wracaja. Z kilku już zrezygnowałam, ale to tez nie najlepszy sposob, bo to jednak spadek przychodu. 

Czy macie jakies swoje sposoby na takie firmy czy osoby? Jak robicie to, ze klienci placą na czas i nie trzeba im o tym przypominac? 

Dzięki za odpowiedzi! 

#2 Guest_Robert

Guest_Robert
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2021 - 07:57

Wysyłałem przez jakiś czas linki do różnych systemów płatności, żeby klienci mogli bezpośrednio spod nich przejść do swojej bankowości i zrealizować płatność.  Część z tego korzystała, ale na niektórych dalej nie robiło to wrażenia i mieli opóźnienia. Stwierdziłem, że taki sposób nie do końca spełnia swoje zadanie, więc trochę poszukałem. 

Obecnie korzystam od początku roku z Instapay. Działa to podobnie do systemu płatności w Netflixie - wysyłam spod aplikacji maila do klienta z zaproszeniem do systemu płatności, on je akceptuje i podłącza kartę ze swojego rachunku, a ja mam możliwość pobrania środków automatycznie. 

Jeśli klient nie płaci, a zgodzić się na taki sposób nie chce to i tak bez sensu obsługiwać go za darmo i mogę z czystym sumieniem z niego zrezygnować, bo dałem mu wybór. 

#3 Przemysław Pora

Przemysław Pora

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 20 kwiecień 2021 - 09:40

Dzień dobry Pani Katarzyno,

Reprezentuję firmę Instapay i chętnie przedstawię więcej szczegółów na temat naszego rozwiązania. Stworzyliśmy system dedykowany biurom rachunkowym, który pomaga w terminowym pobieraniu należności i zarządzaniu płatnościami w firmie. Dajemy pełną kontrolę nad czasem w jakim środki za wystawioną fakturę wpływają na Państwa konto.

Za cel postawiliśmy sobie wyeliminowanie opóźnionych płatności i konieczności przypominania się klientom w niewygodnych rozmowach o zaległościach. Jestem przekonany, że zaoszczędzony czas uda się wykorzystać dużo lepiej. 

Więcej informacji o naszym rozwiązaniu, zabezpieczeniach i korzyściach chętnie przedstawię podczas rozmowy.

Zapraszam do kontaktu ze mną poprzez e-mail: przemyslaw.pora@instapay.pl lub proszę o zostawienie komentarza z danymi do kontaktu - przedstawię szczegóły.

Pozdrawiam,
Przemysław Pora

#4 Guest_Katarzyna

Guest_Katarzyna
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2021 - 12:11

Dzień dobry Pani Katarzyno,

Reprezentuję firmę Instapay i chętnie przedstawię więcej szczegółów na temat naszego rozwiązania. Stworzyliśmy system dedykowany biurom rachunkowym, który pomaga w terminowym pobieraniu należności i zarządzaniu płatnościami w firmie. Dajemy pełną kontrolę nad czasem w jakim środki za wystawioną fakturę wpływają na Państwa konto.

Za cel postawiliśmy sobie wyeliminowanie opóźnionych płatności i konieczności przypominania się klientom w niewygodnych rozmowach o zaległościach. Jestem przekonany, że zaoszczędzony czas uda się wykorzystać dużo lepiej. 

Więcej informacji o naszym rozwiązaniu, zabezpieczeniach i korzyściach chętnie przedstawię podczas rozmowy.

Zapraszam do kontaktu ze mną poprzez e-mail: przemyslaw.pora@instapay.pl lub proszę o zostawienie komentarza z danymi do kontaktu - przedstawię szczegóły.

Pozdrawiam,
Przemysław Pora

Napisałam wiadomość e-mail

#5 Przemysław Pora

Przemysław Pora

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 23 kwiecień 2021 - 12:21

Napisałam wiadomość e-mail

Cieszę się z Pani zainteresowania współpracą z nami. Już pracuję nad odpowiedzią i przygotowuję ofertę. 

Pozdrawiam,

Przemysław Pora

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych