Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Importu samochodu z usa

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Jaceos44

Guest_Jaceos44
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2021 - 08:50

Chętnie poznam Wasze opinie na temat importu samochodów z ameryki,  a dokładnie chodzi mi o te z USA bo czasami po licytacjach widzę że można złapać niezłe okazje i widzę, ze sporo osób tak robi. Jednak ile kosztuje cały transport i załatwienie wszystkich spraw na odległość. Ktoś Wam w tym pomagał?

#2 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 373 postów

Napisano 13 kwiecień 2021 - 09:35

Ja w zeszłym roku chciałem ściągnąć ze stanów Rav 4 i powiem tak samemu jest bardzo ciężko to załatwić, najlepiej zgłosić się do firmy, która zajmuje się ściąganiem aut z USA , ja tak zrobiłem i postawiliśmy na bid cars. Wszystko dopilnowane i auto terminowo dotarło pod mój adres. 

#3 Guest_Lupos

Guest_Lupos
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2021 - 09:42

Miałem okazję współpracować z Bid Cars, zlecenie wykonane poprawie. Dobra ekipa specjalistów od licytacji, przez transport i dostawę do Polski. Odciążyli mnie od sporej ilości obowiązków, a i tak pomimo pandemii cały proces poszedł naprawdę sprawnie. 

#4 Guest_Finoz

Guest_Finoz
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2021 - 14:49

Ciekawy temat, już patrzę coraz więcej osób się tym interesuje. Jest jeszcze szansa złapania jakieś naprawdę dobrej okazji na aukcjach?

#5 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1196 postów

Napisano 20 kwiecień 2021 - 13:01

Jak dla mnie totalnie nieopłacalne

Always look on the bright side of life!

#6 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 581 postów

Napisano 27 kwiecień 2021 - 08:27

Jak się okazuje jednak w wielu przypadkach jest to opłacalne i sporo materiałów można na przykład na YT odnośnie tego znaleźć. Na pewno można się narazić na"minę" ale i takie sytuacje zdarzają się u nas w kraju jeśli chodzi o samochody używane. Jak się zdecydujecie to na współpracę https://bid.cars/pl/ warto postawic, u nas sobie z całym zleceń poradzili 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych