Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kto dziedziczy spadek po ojcu?

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 672458 postów

Napisano 08 kwiecień 2021 - 09:09

Kto dziedziczy spadek po ojcu? Jak go uzyskać? Czy spadek po ojcu wchodzi w skład majątku wspólnego małżonków?

Powrót do artykułu: Kto dziedziczy spadek po ojcu?

#2 Guest_Jacek

Guest_Jacek
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2021 - 09:09

Dobrze jest ustalić masę spadkową, to możliwe dzięki jakispadek.pl

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2021 - 14:34

co się dzieje w przypadku przyjęcia spadku i śmierci spadkobiercy przed działem spadku?

#4 Guest_hip

Guest_hip
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2021 - 14:34

co się dzieje w przypadku przyjęcia spadku i śmierci spadkobiercy przed działem spadku?

#5 Guest_Arleciatko

Guest_Arleciatko
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2021 - 16:32

Jeżeli zapisuje testament ,jest to moja wola,to dlaczego ktoś ma się ubiegać o zachowek,jak było moja wola aby dostała to np.jakas osoba...Co to jest za testament jak później inni co sobie np.nie życzę dostaną jakąś część,

#6 Guest_Arleciatko

Guest_Arleciatko
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2021 - 16:33

Jeżeli zapisuje testament ,jest to moja wola,to dlaczego ktoś ma się ubiegać o zachowek,jak było moja wola aby dostała to np.jakas osoba...Co to jest za testament jak później inni co sobie np.nie życzę dostaną jakąś część,

#7 Guest_Arleciatko

Guest_Arleciatko
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2021 - 16:33

#8 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2021 - 09:20

Jeśli nie chcesz, żeby zachowek dostała konkretna osoba, masz prawo ją za życia wydziedziczyć.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych