Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Wynajem długoterminowy

wynajem długoterminowy wynajem samochodu samochód

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Mateusz

Guest_Mateusz
  • Goście

Napisano 24 marzec 2021 - 10:42

Cześć. Jak w temacie - myślę o zmianie samochodu, ale tym razem nie chcę go kupować. Wynajem długoterminowy wydaje mi się bardzo fajnym rozwiązaniem. Ma ktoś z Was doświadczenia w tym zakresie? Będzie się to opłacało? :) 

#2 Guest_Zenon

Guest_Zenon
  • Goście

Napisano 26 marzec 2021 - 23:36

Ja wynajmuję samochód sporadycznie na dwa-trzy dni maksymalnie, jak chcę odwiedzić rodzinę w innym mieście. Zawsze korzystam z usług firmy AutoExpert wynajmującej sprawne samochody w dobrej cenie. Polecam ich usługi - nigdy mnie nie zawiedli.

#3 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 501 postów

Napisano 19 kwiecień 2021 - 09:47

Jak najbardziej najem, to jedna z dostępnych metod finansowania. Trzeba przyznać, że to rozwiązanie cechuje wygoda. W takim przypadku po prostu płaci się stałą miesięczną ratę. Co więcej, w takim wariancie można skorzystać także z różnych usług dodatkowych. Gdy już się skończy umowa, to z kolei można zwyczajnie zwrócić pojazd i wynająć inne auto. Oczywiście, to tylko jedna z możliwości. Popularny jest także leasing. Szczególnie warto wziąć tę opcję pod uwagę, gdy planuje się później wykupić taki pojazd. W tym przypadku także można skorzystać z usług dodatkowych. Warto w tym miejscu wspomnieć m.in. o ubezpieczeniu, assistance, serwisie opon, czy też karcie paliwowej. Mogłabym Ci tutaj jeszcze długo opowiadać na ten temat. Myślę jednak, że lepiej będzie, jak sam poczytasz potrzebne informacje. Tak się akurat składa, że pod tym https://mauto.pl/finansowanie adresem w  internecie całość jest bardzo dobrze opisana. Wystarczy tylko chwila czasu, aby dowiedzieć się wszystkich potrzebnych wiadomości. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wynajem długoterminowy, wynajem samochodu, samochód

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy