Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szukamy doświadczonego biura rachunkowego z Warszawy

wróć do serwisu Księgowość 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Caryk88

Caryk88

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 199 postów

Napisano 17 marzec 2021 - 07:29

Szukamy doświadczonego biura rachunkowego z Warszawy, które może zagwarantować profesjonalna obsługę w zakresie księgowości i spraw płacowych i kadrowych. Jeśli macie jakieś biuro, które prowadzi Wam księgowość i jesteście z niego zadowoleni to dajcie znać. Chętnie z podpowiedzi skorzystamy, szukamy biura, które ma w tym zakresie doświadczenie a jednocześnie stara się faktycznie na odpowiednim poziomie działać.

#2 kosek77

kosek77

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 165 postów

Napisano 06 kwiecień 2021 - 08:14

W przypadku biura EffePro (www.effepro.eu) na pewno można liczyć na profesjonalną obsługę z ich strony. Mamy za sobą już blisko pół roku współpracy i faktycznie jeśli chodzi o kontakt z nimi to jest bardzo dobrze, szybko można uzyskać potrzebne informacje, oczywiście obsługa ma kompleksowy charakter więc w sprawy merytoryczne my się nie wtrącamy.

#3 rei

rei

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 203 postów

Napisano dziś, 06:49

Ja natomiast sporo pozytywnych opinii dowiedziałam się na temat biura rachunkowego https://biuromda.pl i tak mi się wydaje, że opłacałoby się do nich zgłosić. Posiadają oni sporą wiedzę i to aktualną, którą cały czas na bieżąco pogłębiają. Doskonale wiedzą, jak prawidłowo i terminowo prowadzić rachunki, dlatego są tak niezawodni.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych