Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Kredyt hipoteczny 2021 - oprocentowanie, marża, wkład własny

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 103250 postów

Napisano 15 marzec 2021 - 11:29

Kredyt hipoteczny 2021. Przeciętny nowy kredyt hipoteczny oprocentowany jest na 2,8% w skali roku. Spadek marż kredytowych do poziomu sprzed epidemii, możliwość zaciągnięcia kredytu mieszkaniowego przez osoby zatrudnione na tzw. umowach śmieciowych czy przez osoby prowadzące działalność gospodarczą – tak wygląda dziś oferta „hipotek”. Niecały rok temu wydawało się, że dojście do takiej względnej normalności zajmie więcej czasu. Choć tani kredyt kusi, to trzeba pamiętać, że dług za kilka lat może być droższy.

Powrót do artykułu: Kredyt hipoteczny 2021 - oprocentowanie, marża, wkład własny

#2 Guest_Dar

Guest_Dar
  • Goście

Napisano 15 marzec 2021 - 11:29

Dzięki za materiał, ja teraz edukuję się, bo planuję zakup mikroapartamentu Modern Space w Warszawie, na kredyt. Mam oszczędności, które prawie wystarczą na wkład własny – boję się inflacji i że za rok-dwa nie będę w stanie tego kosztu unieść, więc cisnę…

#3 Guest_Tr

Guest_Tr
  • Goście

Napisano 16 marzec 2021 - 11:06

Mi się wydaje, że nie będzie lepszego momentu na wzięcie kredytu, tym bardziej, że czekają nas trudne czasy z inflacją, więc oszczędności będą się kurczyć. Jeśli ktoś tak jak ja planuje zakup mieszkania, to polecam – im szybciej, tym lepiej. Ja nie mam zamiaru zwlekać i czekać na „lepsze czasy”, które nigdy nie nadchodzą z zakupem mikroapartamentu Modern Space w Warszawie…

#4 Guest_Trw

Guest_Trw
  • Goście

Mi się wydaje, że nie będzie lepszego momentu na wzięcie kredytu, tym bardziej, że czekają nas trudne czasy z inflacją, więc oszczędności będą się kurczyć. Jeśli ktoś tak jak ja planuje zakup mieszkania, to polecam – im szybciej, tym lepiej. Ja nie mam zamiaru zwlekać i czekać na „lepsze czasy”, które nigdy nie nadchodzą z zakupem mikroapartamentu Modern Space w Warszawie…

#5 Guest_Tras

Guest_Tras
  • Goście

#6 Ida4

Ida4

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 129 postów

Napisano 15 czerwiec 2021 - 14:20

Jeśli chodzi o kredyt hipoteczny to wiele ciekawych informacji można także znaleźć w tym artykule: https://www.soskredy...ja-kiedy-oplaca. Polecam lekturę jeśli ktoś jest zainteresowany takim właśnie kredytem.

#7 Guest_Bogna

Guest_Bogna
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2021 - 22:34

Kredyt hipoteczny najbezpieczniej jest wziąć po konsultacji z doradcą finansowym. Polecam DG – INWEST oferujące takie usługi.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy