Kategorie
Skocz do zawartości

Hej, potrzebuje dobrego prawnika

Caryk88
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, potrzebuje dobrego prawnika, który będzie mógł w firmie odpowiadać za sprawy pracownicze. Ogólnie raczej zależy mi na kimś kto ewentualnie będzie pracownikiem zewnętrznym bo nie planuje tworzenia działu prawnego więc chodzi raczej o taką pomoc, która będzie dostępna w momencie, gdy pojawi się taka potrzeba i też w takiej formule będzie rozliczana.

Hej, potrzebuje dobrego prawnika, który będzie mógł w firmie odpowiadać za sprawy pracownicze. Ogólnie raczej zależy mi na kimś kto ewentualnie będzie pracownikiem zewnętrznym bo nie planuje tworzenia działu prawnego więc chodzi raczej o taką pomoc, która będzie dostępna w momencie, gdy pojawi się taka potrzeba i też w takiej formule będzie rozliczana.

Chętnie zgłoszę się, ale najpierw musisz mi wyjaśnić, co rozumiesz pod pojęciem "dobry prawnik"? Tak na wszelki wypadek chcę wiedzieć, bo nie wiem, czy sprostam zadaniu.

My w firmie dział prawny zlikwidowaliśmy i już od kilku miesięcy współpracujemy z kancelarią Pana Rafała Sangowskiego w Poznaniu i na tą chwilę jesteśmy zadowoleni. Korzystamy z pomocy prawnej w momencie, gdy jest taka potrzeba, koszty mamy mniejsze niż te do tej pory ponoszone na prawników więc ogólnie jest ok.

• 1 rok później...
Gość Wald3k

Dzień dobry! Sprawy pracownicze tylko i wyłącznie czy też wchodzą w grę inne dziedziny prawa takie jak zobowiązania i windykacja? Z mojego doświadczenia mogę podpowiedzieć że w firmie zawsze się dużo dzieje i zamykanie się na prawnika tylko związanego z prawem pracy może okazać się błędem.

• 1 miesiąc temu...

Jeśli prowadzicie swój biznes, to wiecie z pewnością, że porady prawnicze są konieczne - samemu nie idzie się połapać w polskim prawie pracy, cywilnym czy podatkowym. Dlatego warto sobie zapisać namiar na sprawdzoną kancelarię taką jak Kancelaria radców prawnych Poznań - JLSW https://jlsw.pl/ - to jest sprawdzona kancelaria radców prawnych w Poznaniu, w swojej ofercie mają między innymi konsultacje z zakresu prawa cywilnego, procesowego i pracy, a także doradztwo transakcyjne, ochrona danych osobowych. 

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...