Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kredyt we franku szwajcarskim (CHF) w 2021 roku - nowe możliwości frankowicza

19 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 103239 postów

Napisano 04 marzec 2021 - 09:19

Kredyt we franku 2021. Posiadacze kredytów hipotecznych indeksowanych, czy denominowanych we franku szwajcarskim (tzw. frankowicze) przez lata oszczędzali dziesiątki tysięcy złotych na kredytach względem hipotek złotówkowych, by po zmianie kursu często dopłacać do interesu. Teraz dla frankowiczów pojawiają się nowe możliwości. Temat ten dość niespodziewanie wrócił na pierwsze strony gazet. Powodem jest kolejna próba zorganizowania ugód pomiędzy bankami a kredytobiorcami. Tym razem zamieszanie spowodowane jest przez Komisję Nadzoru Finansowego, ale nie brakuje innych aktorów w tej historii. Co chcą osiągnąć frankowicze, a co banki?

Powrót do artykułu: Kredyt we franku szwajcarskim (CHF) w 2021 roku - nowe możliwości frankowicza

#2 Guest_SN

Guest_SN
  • Goście

Napisano 04 marzec 2021 - 09:19

Autor chyba na zlecenie banków pisał ten tekst. Przypomnę że na dzień dzisiejszy 95% spraw o kredyt złotowy waloryzowany do waluty obcej wygrywają kredytobiorcy i to w dużej mierze przez unieważnienie kredytu. A koszty tego przekrętu poniesie ten, kto wprowadził ukradkiem złodziejskie klauzule abuzywne do umów licząc na potężny zarobek.

#3 Guest_pytam

Guest_pytam
  • Goście

Napisano 04 marzec 2021 - 14:00

Dokładnie to samo miałem napisac że autor nie kryje sympatii do banków w swoim tekście. Ciekawe czy autor tez siedziałby z założonymi rękoma jeśli miałby szanse odzyskac 30, 50 albo i 100 tys zł?

#4 Guest_Prawdopodobnie

Guest_Prawdopodobnie
  • Goście

Napisano 04 marzec 2021 - 17:19

zaczęło się ostre szczucie na frankowiczów i próba wmówienia ludziom za kredyty frankowe zapłacą wszyscy ludzie. Nie zapłacą. Po prostu banki "nie obrabują" frankowiczów. Sady z tego co mi wiadomo bardzo często unieważniają umowy. Przecież nie bez przyczyny. Jak więc, jak nie rabunkiem nazwać przywłaszczanie sobie nie swoich pieniędzy przez banki? Jak znam duży biznes to pewnie jakaś fundacja powołana lub finansowana przez banki "wykupuje usługi dziennikarskie" (nie wykluczałbym takiego działania). Może być tego coraz więcej na przykład żeby skonfliktować frankowiczów z innymi. Taka ofensywa medialna i słowa klucze "zapłaca wszyscy" "wiedzieli co biorą" "chcieli być bardziej cwani" "ucierpi na tym cała gospodarka" " zapłacą za to wszyscy" itd

#5 Guest_Prawdopodobnie

Guest_Prawdopodobnie
  • Goście

Napisano 04 marzec 2021 - 17:19

zaczęło się ostre szczucie na frankowiczów i próba wmówienia ludziom za kredyty frankowe zapłacą wszyscy ludzie. Nie zapłacą. Po prostu banki "nie obrabują" frankowiczów. Sady z tego co mi wiadomo bardzo często unieważniają umowy. Przecież nie bez przyczyny. Jak więc, jak nie rabunkiem nazwać przywłaszczanie sobie nie swoich pieniędzy przez banki? Jak znam duży biznes to pewnie jakaś fundacja powołana lub finansowana przez banki "wykupuje usługi dziennikarskie" (nie wykluczałbym takiego działania). Może być tego coraz więcej na przykład żeby skonfliktować frankowiczów z innymi. Taka ofensywa medialna i słowa klucze "zapłaca wszyscy" "wiedzieli co biorą" "chcieli być bardziej cwani" "ucierpi na tym cała gospodarka" " zapłacą za to wszyscy" itd

#6 Guest_Wymiana Walut

Guest_Wymiana Walut
  • Goście

Napisano 08 marzec 2021 - 14:48

frank znów pnie się do góry, mam nadzieje ze coś z tego będzie póki co mogę wam podpowiedzieć że jak kupuje franki w kantorekspert.pl tam mają dobry spread

#7 Guest_Wymiana

Guest_Wymiana
  • Goście

frank znów pnie się do góry, mam nadzieje ze coś z tego będzie póki co mogę wam podpowiedzieć że jak kupuje franki w kantorekspert .pl tam mają dobry spread

#8 Guest_Wymiana

Guest_Wymiana
  • Goście

frank znów pnie się do góry, mam nadzieje ze coś z tego będzie póki co mogę wam podpowiedzieć że jak kupuje franki w kantorekspert .pl tam mają dobry spread

#9 Guest_Wymiana

Guest_Wymiana
  • Goście

frank znów pnie się do góry, mam nadzieje ze coś z tego będzie póki co mogę wam podpowiedzieć że jak kupuje franki w kantor ekspert .pl tam mają dobry spread

#10 Guest_Wymiana

Guest_Wymiana
  • Goście

Napisano 08 marzec 2021 - 14:52

frank znów pnie się do góry, mam nadzieje ze coś z tego będzie póki co mogę wam podpowiedzieć że jak kupuje franki w kantor ekspert .pl tam mają dobry spread

#11 Guest_Mona

Guest_Mona
  • Goście

Napisano 10 marzec 2021 - 07:29

Panie mądry - problemem nie jest wysokość raty, a pozostały kapitał do spłaty, wyższy i często rosnący mimo kilkunastu lat spłaty - lichwa w czystej pistaci

#12 Guest_Mona

Guest_Mona
  • Goście

Napisano 10 marzec 2021 - 07:29

Panie mądry - problemem nie jest wysokość raty, a pozostały kapitał do spłaty, wyższy i często rosnący mimo kilkunastu lat spłaty - lichwa w czystej pistaci

#13 Guest_Mona

Guest_Mona
  • Goście

Napisano 10 marzec 2021 - 07:30

#14 Guest_Mona

Guest_Mona
  • Goście

Napisano 10 marzec 2021 - 07:30

#15 Guest_MA

Guest_MA
  • Goście

Napisano 10 marzec 2021 - 22:01

Artykuł sponsorowany. Żadnej wartości poza tym, że lobbuje na rzecz banków.

#16 Guest_MA

Guest_MA
  • Goście

Napisano 10 marzec 2021 - 22:02

Artykuł sponsorowany. Żadnej wartości poza tym, że lobbuje na rzecz banków.

#17 Guest_Krzysztof

Guest_Krzysztof
  • Goście

Napisano 28 marzec 2021 - 13:16

Ciekawe czy coś bym dostał jak unieważnię moją umowę w CHF? ⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️ kalkulatorfrankowicza.com/

#18 Guest_Krzysztof

Guest_Krzysztof
  • Goście

Ciekawe czy coś bym dostał jak unieważnię moją umowę w CHF? ⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️ kalkulatorfrankowicza . com

#19 Guest_Krzysztof

Guest_Krzysztof
  • Goście

Ciekawe czy coś bym dostał jak unieważnię moją umowę w CHF? www. kalkulatorfrankowicza. com

#20 Guest_Krzysztof

Guest_Krzysztof
  • Goście

Napisano 28 marzec 2021 - 13:17

Ciekawe czy coś bym dostał jak unieważnię moją umowę w CHF?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych