Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przeniesienie środków z OFE na IKE - projekt

wróć do serwisu Kadry 7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Kadry

Admin Kadry

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 516768 postów

Napisano 03 marzec 2021 - 11:37

Przeniesienie środków z OFE na IKE zakłada projekt przyjęty przez rząd. Kiedy mają wejść w życie nowe przepisy?

Powrót do artykułu: Przeniesienie środków z OFE na IKE - projekt

#2 Guest_Bora

Guest_Bora
  • Goście

Napisano 03 marzec 2021 - 11:37

Złodzieje z PO oddajcie 50% OFE!!!

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 03 marzec 2021 - 21:09

Złodzieje z PO oddajcie 50% OFE!!!

Złodzieje to są z PiS - PO przekazała pieniądze W CAŁOŚCI do ZUS.Jakkolwiek mogło mi się to nie podobać, kasa poszła w całości.

PiS nic nie przenosząc a zmieniając wyłącznie nazwę (przekształca sic!) z OFE na IKE zabiera 15% zgromadzonych przez nas środków. TO JEST KRADZIEŻ.

Propaganda PiS:zwracamy Polakom środki.

Co zwracają, skoro zabierają 15%, a pieniędzy ruszyć się nie da, dokładnie tak jak w OFE?

Manipulacja PiS nie zna granic.

Pieniądze z OFE zostają w tej samej instytucji, inaczej teraz nazywanej, opakowane w inaczej nazwany produkt, zarządzane tak samo, dziedziczone na takich samych zasadach, i zablokowane na taki sam okres - nie zmienia się nic poza nazwą. I za dokładnie to samo, ale inaczej nazwane mamy zapłacić z naszych oszczędności 15%, bo oni nam "oddają" nasze pieniądze? Za to mam kilka tysięcy zł PiS zapłacić?

#4 Guest_CAT

Guest_CAT
  • Goście

Napisano 22 marzec 2021 - 21:19

PIS, niestety trzeba przyznać rację daje wybór, albo 15 % albo 17%. Złodzieje z PO nie pytali nikogo, tylko zabrali jak im się podobało, 50 % na początek wszystkim, a tym na 10 lat przed emeryturą 100% zabrali na raty, bez żadnej opcji wypłaty w gotówce.( zabrali = przenieśli do ZUS jakby ktoś myślał ,że tego nie wiem.)

#5 Guest_CAT

Guest_CAT
  • Goście

PIS, niestety trzeba przyznać rację daje wybór, albo 15 % albo 17%. Złodzieje z PO nie pytali nikogo, tylko zabrali jak im się podobało, 50 % na początek wszystkim, a tym na 10 lat przed emeryturą 100% zabrali na raty, bez żadnej opcji wypłaty w gotówce.( zabrali = przenieśli do ZUS jakby ktoś myślał ,że tego nie wiem.)

#6 Guest_Cat.

Guest_Cat.
  • Goście

#7 Guest_Cat.

Guest_Cat.
  • Goście

#8 Guest_Cat.

Guest_Cat.
  • Goście

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych