Skocz do zawartości

Zdjęcie

Spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe 2021- zmiany w przepisach

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 103232 postów

Napisano 02 marzec 2021 - 10:54

Spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe - zmiany 2021 r. Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii przygotowuje projekt ustawy o zmianie ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych, ustawy – Prawo spółdzielcze oraz ustawy o własności lokali. Zmiany dotyczyć będą m.in. pozycji prawnej członków spółdzielni mieszkaniowych i ich udziału w głosowaniach nad uchwałami walnego zgromadzenia spółdzielni. Doprecyzowane mają zostać też przepisy dot. wspólnot mieszkaniowych. Projekt ma zostać przyjęty przez Radę Ministrów w III. lub IV. kwartale 2021 roku.

Powrót do artykułu: Spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe 2021- zmiany w przepisach

#2 Guest_Xxx

Guest_Xxx
  • Goście

Napisano 02 marzec 2021 - 10:54

A kiedy przepisy ograniczające nadmierne zadłużenie spółdzielni przez zarząd czy ktoś to monitoruje nareszcie ktoś mówi o kadencyjnosci 79 zlotych za podgrzania 1 m szesciennego wody co robią instytucje nadzorujace w sieci przyjdź na walne zgromadzenie 40 zlotych za głos prokuratura ani policja nie reagowali są to informacje z przed kilku lat a dalej Ci sami ludzie w zarzadzie

#3 Guest_JaN

Guest_JaN
  • Goście

Napisano 03 marzec 2021 - 08:47

W zeszłym miesiącu dostałem pismo podnoszące opłaty dla spółdzielni z 1700 do 2100 zł na miesiąc dla mojego lokalu. Czy jestem w stanie to jakoś zablokować? Wychodzi 10 zł za metr kwadratowy, a niby nazywa się, że to ja jestem właścicielem a płacę spółdzielni jak za najem.

#4 Guest_JaN

Guest_JaN
  • Goście

Napisano 03 marzec 2021 - 08:48

W zeszłym miesiącu dostałem pismo podnoszące opłaty dla spółdzielni z 1700 do 2100 zł na miesiąc dla mojego lokalu. Czy jestem w stanie to jakoś zablokować? Wychodzi 10 zł za metr kwadratowy, a niby nazywa się, że to ja jestem właścicielem a płacę spółdzielni jak za najem.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych