Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nieodpłatna pomoc prawna - na czym polega i komu przysługuje?

1 odpowiedź w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 672455 postów

Napisano 02 marzec 2021 - 09:13

Niejasne przepisy stanowią problemy dla profesjonalnych pełnomocników, a co dopiero dla zwykłych obywateli. Wówczas pojawia się pytanie, kto może skorzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej i czy przysługuje ona w każdym przypadku?

Powrót do artykułu: Nieodpłatna pomoc prawna - na czym polega i komu przysługuje?

#2 Guest_mi

Guest_mi
  • Goście

Napisano 02 marzec 2021 - 09:13

Jak darmowa pomoc prawna, gdy sądy od samego początku nie prowadzą sprawy odszkodowawczej rzetelnie po zgłoszeniu już w roku 2013 o oszustwa finansowe i ujawnione fałszerstwa! Wystarczy kupić w rzekomym systemie ratalnym od rzekomego Getinu samochód do nauki jazdy, to po zmianach tych marek w WORD okaże się, że już masz wszystko nieprawnie sfałszowanie, i rzekomy Getin nie jest stroną rzekomej umowy! Ja walczę w tych sprawach z sądami w Polsce od ponad 7 lat na jedną nieprawną odpowiedź już nie strony rzekomej umowy przy złożonym Naszym Pozwie Pierwotnym! Samochody w WORD już zmieniono dwu czy nawet trzykrotnie, a My zostaliśmy z samochodem z roku 2006, gdzie na dzień .. czerwiec 2013 roku Główny Pozwany się nie rozliczył z Nami po ujawnionych oszustwach i fałszerstwach nie jako strona! Tak wygląda pomoc darmowa dla ofiar! Zero kompetencji! Nieważna umowa z samej jej ustawy, a sądy ciągną oszustwa Pozwanych już przez ponad 7 lat! Jeśli takie oszustwa Getinu się wydały, to ze skutkiem natychmiastowym należało się rozliczyć ze swoimi ofiarami, a prowadzić dalsze oszustwa prawne w czasie kolejnych 7 lat przy co paru lat zmianach pojazdów egzaminacyjnych w WORD, i na trwałe szkody finansowe, zdrowotne Poszkodowanych! To co piszą o pomocy, to jedno lipa! Niech każdy idzie po sprawiedliwość do sądu, to się przekona w jakim kraju żyje!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych