Skocz do zawartości

Zdjęcie

PIT-36 - opóźnienia w zwrocie nadpłaconego podatku

wróć do serwisu Księgowość 12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy
  • 198804 postów

Napisano 01 marzec 2021 - 13:48

PIT-36 za 2020 r. Będą opóźnienia w zwrocie nadpłaconego podatku. Wciąż nie ma możliwości rozliczania PIT-36 przez internet.

Powrót do artykułu: PIT-36 - opóźnienia w zwrocie nadpłaconego podatku

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 01 marzec 2021 - 13:48

"W dniu 19 marca 2021 r. resort finansów, przepraszając za utrudnienia, poinformował, że planuje udostępnić elektroniczny formularz PIT-36 za 2020 r. na podatki.gov.pl i w aplikacji e-Deklaracje na przełomie lutego i marca 2021 r." Jak mogli przepraszać 19 marca, jak dziś jest 1 marca?

#3 Guest_Obserwator

Guest_Obserwator
  • Goście

Napisano 01 marzec 2021 - 19:37

To nie żadne opóźnienia tylko celowe działanie Deklaracja powinna być gotowa 1 styczna 2021

#4 Guest_Czytelnik

Guest_Czytelnik
  • Goście

Napisano 02 marzec 2021 - 08:34

"brak obecnie jest instrumentów służących do złożenia zeznania drogą elektroniczną" ?! nowe formularze PIT-36 i PIT-36L dostępne są w różnorodnych programach do rozliczania zeznań podatkowych i bez problemu można się rozliczyć już teraz z fiskusem

#5 Guest_Roland

Guest_Roland
  • Goście

Napisano 02 marzec 2021 - 18:15

Państwo z paździerza - kuz... to samo z tarczami PFR dlaczego jako płacący podatki muszę wypisywać setki danych żeby tarczę otrzymać? Przecież co miesiąc składam deklaruje informuje przekazuje - tylko po drugiej stronie te ch... nie maja kompetencji "przetworzyć' tych danych które wysyłam - wiec pytam po co je wysyłam, żeby później raz jeszcze przesyłać bo co? oni nie dają wiary liczbą które posiadają? przecież na podstawie deklaracji i rozliczeń sami powinni określić jaki spadek obrotów miałem .... i zapytać czy chce pomoc - biurokracja do sześcianu.

#6 Guest_Roland

Guest_Roland
  • Goście

Napisano 02 marzec 2021 - 18:15

Państwo z paździerza - kuz... to samo z tarczami PFR dlaczego jako płacący podatki muszę wypisywać setki danych żeby tarczę otrzymać? Przecież co miesiąc składam deklaruje informuje przekazuje - tylko po drugiej stronie te ch... nie maja kompetencji "przetworzyć' tych danych które wysyłam - wiec pytam po co je wysyłam, żeby później raz jeszcze przesyłać bo co? oni nie dają wiary liczbą które posiadają? przecież na podstawie deklaracji i rozliczeń sami powinni określić jaki spadek obrotów miałem .... i zapytać czy chce pomoc - biurokracja do sześcianu.

#7 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 03 marzec 2021 - 08:20

"W dniu 19 marca 2021 r. resort finansów, przepraszając za utrudnienia, poinformował, że planuje udostępnić elektroniczny formularz PIT-36 za 2020 r." Ciekawe... szczerze mówiąc to liczę, że do 19 marca ten formularz to już dawno będzie udostępniony.

#8 Guest_Aaaa

Guest_Aaaa
  • Goście

"W dniu 19 marca 2021 r. resort finansów, przepraszając za utrudnienia, poinformował, że planuje udostępnić elektroniczny formularz PIT-36 za 2020 r." Ciekawe... szczerze mówiąc to liczę, że do 19 marca ten formularz to już dawno będzie udostępniony.

#9 Guest_Aaaa

Guest_Aaaa
  • Goście

#10 Guest_Aaaa

Guest_Aaaa
  • Goście

#11 Guest_Aaaa

Guest_Aaaa
  • Goście

#12 Guest_Małgorzata Piernikowska

Guest_Małgorzata Piernikowska
  • Goście

Napisano 04 marzec 2021 - 16:09

W dniu 19 marca 2021 (??) r. resort finansów, przepraszając za utrudnienia, poinformował,...... - jasnowidz czy co ? :)

#13 koleżanka

koleżanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 14305 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 04 marzec 2021 - 21:42

pan doradca się pomylił, napisał o marcu zamiast o lutym 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych