Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Kurs języka angielskiego Koszalin

wróć do serwisu Kadry 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Renata

Guest_Renata
  • Goście

Napisano 19 luty 2021 - 20:17

Dzień dobry. Planuję się dokształcić w języku angielskim i teraz się zastanawiam nad wyborem szkoły. Może ktoś poleci sprawdzoną szkołę, gdzie stawiają na jakość i dobrych lektorów. jednym słowem nie zależy mi na papierku, a chcę się porządnie nauczyc języka. Pozdrawiam serdecznie.

#2 Guest_Tomasz7222

Guest_Tomasz7222
  • Goście

Napisano 24 luty 2021 - 21:03

Witam. Moim zdaniem to najlepszą opcją będzie learning centre. Mają tam zawodowych lektorów, a nie jak w innych miejscach bywa ludzi z łapanki. Poza tym mają też przystępne ceny i promocje. Czemu tak sądzę? Po prostu chodziłem do nich i sporo z tych kursów wyniosłem. Pozdrawiam.

#3 Guest_Gosia

Guest_Gosia
  • Goście

Napisano 28 marzec 2021 - 18:41

Myślę, że zawsze warto sprawdzić czy kurs ma certyfikat MEN i kto faktycznie nauczą kursantów. Czasami bywa, że są to studenci, lub emerytowani nauczyciele i wtedy jakość nauczania jest przeważnie mierna. Ktoś owyzej porcil Learning Centre. Nie znam jej osobiście, ale dużo dobrego słyszałam od znajomych, co się tam uczyli lub są jyz po kursach. Narka.

#4 rei

rei

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 209 postów

Napisano 14 kwiecień 2021 - 19:48

Natomiast tutaj https://tutoringo.com/ znajdziecie też świetne korepetycje język angielski. Co fajne to wy decydujecie  co do danego nauczyciela-  z jakiego usług skorzystacie? Możecie sprawdzić cennik, zapoznać się z opiniami o danym pedagogu. Także super...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych