Kategorie
Skocz do zawartości

Fajne miejsce na wyjazd firmowy jakie ?

kosek77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, planujemy zorganizować wyjazd firmowy i szukamy jakiegoś fajnego hotelu, na miejscu z restauracją i jakimiś atrakcjami dla pracowników. Ogólnie firma jest we Wrocławiu i jakoś nie chcemy daleko jechać więc może coś w tej okolicy można będzie znaleźć? Jak ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z organizacją imprez firmowych to dzielcie się spostrzeżeniami.

• 2 tygodnie później...
Jeśli chodzi o moje doświadczenia z organizacją firmowych imprez to najbardziej zadowolony byłem z oferty http://hotelmariaantonina.pl/. Kompleksowe podejście, wyżywienie, noclegi, atrakcje dla gości na miejscu. Jak na dobrze zorganizowany kompleks wypoczynkowy to można było również liczyć na dobre ceny przy organizacji takiej imprezy. 

• 1 rok później...
Gość AnnaMol

Firmowe wyjazdy to świetna okazja do budowania lepszych relacji między pracownikami oraz integracji zespołu. Są one niezwykle ważne dla poprawy atmosfery w pracy i zwiększenia efektywności przy realizacji dużych projektów.  Jednak aby były one skuteczne, powinny być odpowiednio zaplanowane i zorganizowane. Jeśli szukacie konkretnej pomocy w tym zakresie to możecie na przykład skontaktować sie z fifi travel. Pomagają w zorganizowaniu takich wyjazdów w kraju.  Mam nadzieję, że przyniesie oczekiwane efekty i pozytywnie wpłynie na zespół

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...