Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakiego busa do firmy wybrać

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 483 postów

Napisano 14 luty 2021 - 22:37

Jakiego busa dostawczego możecie mi polecić i z jakiego auta rodzinnego korzystacie na co dzień? Szukam też dobrego salonu w Rzeszowie, do którego warto zajrzeć podczas poszukiwań. Pomożecie?

#2 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 431 postów

Napisano 17 luty 2021 - 10:15

Wiesz co zerknij sobie do oferty Auto Res z Rzeszowa gdzie będziecie mogli liczyć na fajny wybór auto nowych oraz używanych. Do tego licząc na sprawne działanie, miłą i kompetentną obsługę klienta oraz sprawne terminy realizacji zarówno przy samym zakupie, wyborze leasingu, ale też wykonywanych przez nich serwisów. 

#3 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 363 postów

Napisano 18 luty 2021 - 09:55

Też mogę się zgodzić, możesz w wolnej chwili zajrzeć sobie wcześniej na ich stronę internetową http://auto-res.pl/i przekonać się jakie propozycje przygotowali zarówno jeżeli chodzi o auta nowe, ale również używane. Jednocześnie licząc na pełne wsparcie sprzedażowe, możliwość negocjacji oferty i do tego licząc na sprawnie działające aso w późniejszym czasie. 

#4 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 483 postów

Napisano 26 luty 2021 - 12:22

No całkiem ciekawie to wygląda z Waszych wypowiedzi, może również się na coś zdecyduję. 

#5 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 571 postów

Napisano 07 marzec 2021 - 13:13

Też mogę się zgodzić, salon samochodowy z naprawdę dobrą ofertą i szerokim wyborem aut nowych i używanych. Ja dla żony już jakiś czas temu kupiłem u nich Fiata tipo właśnie z oferty aut używanych, no i dla przedstawicieli dwa Hyundaie i20. Praktycznie bez awaryjne i sprawdzają się na trasy, jak i po mieście. 

#6 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 431 postów

Napisano 10 marzec 2021 - 09:40

No i jak poszło, jakie auto ostatecznie wybrało i kto zaoferował Wam najlepsze warunki finansowania? :)

#7 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 571 postów

Napisano 07 kwiecień 2021 - 10:19

No to super :) Oby zakup się udał i oczywiście, dawaj nam znać na bieżąco na jakie rozwiązania się zdecydowaliście. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych