Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pralnia wodno-chemiczna

pralnia pralnia chemiczna pranie

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 anastazja84

anastazja84

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 14 luty 2021 - 21:20

Hej! Poszukuję namiarów na dobrą pralnię na terenie Warszawy, najlepiej z odbiorem i dostawą do domu :) W sumie głównie chodzi mi o delikatna pranie w stylu firan, które potrzebują specjalnego traktowania, a i w pralce trudniej to po prostu zmieścić. Będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi!

#2 felicja86

felicja86

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 17 luty 2021 - 00:24

A sprawdzałaś Pralnia warszawianka? Oni właśnie oferują usługi na telefon i można się z nimi umówić na dogodny termin na odbiór. Zajmują się prawie wszystkim, i delikatnymi materiałami, płaszczami, garniturami, sukniami… nawet dywanami :)

#3 Bianka55

Bianka55

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 19 luty 2021 - 16:58

Hm, pralnia na telefon mówisz? Brzmi bardzo ciekawie i wygodnie :) A z firanami właśnie sama często się męczę, bo to zawsze zmartwienie czy się czasem nie zniszczy, a weź to potem jeszcze wysusz ładnie. Mniejsze firanki może jeszcze, ale to przecież różnie bywa.

#4 anastazja84

anastazja84

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 24 luty 2021 - 16:37

A sprawdzałaś Pralnia warszawianka? Oni właśnie oferują usługi na telefon i można się z nimi umówić na dogodny termin na odbiór. Zajmują się prawie wszystkim, i delikatnymi materiałami, płaszczami, garniturami, sukniami… nawet dywanami :)

Sprawdziłam ich stronę i to chyba będzie to :) Ceny widzę mają naprawdę przystępne, a i na dobre opinie się natknęłam w paru innych miejscach. Także dzięki bardzo, bo może nawet będę korzystać częściej, jak się sprawdzą! :D

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pralnia, pralnia chemiczna, pranie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych