Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Kredyt hipoteczny 2021 - co każdy kredytobiorca wiedzieć powinien?

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 103250 postów

Napisano 01 luty 2021 - 20:57

Kredyt hipoteczny 2021. Nieprzewidywalność reakcji i zmienna polityka banków. Wyższa marża i prowizja oraz niskie oprocentowanie. Szczegółowa analiza zdolności kredytowej. Z taką sytuacją musiały mierzyć się osoby, które w 2020 r. chciały zakupić wymarzone M. na kredyt. Co czeka przyszłych kredytobiorców w 2021 roku? Czy pandemia Covid-19 nadal będzie decydować o krokach podejmowanych przez banki? Co nowego przyniesie rok 2021 w kwestii wysokości wkładu własnego czy oprocentowania hipotek? Co jeszcze czeka osoby, które będą starać się o kredyt mieszkaniowy w korona-kryzysie? Na te pytania odpowiadają eksperci Związku Firm Pośrednictwa Finansowego (ZFPF).

Powrót do artykułu: Kredyt hipoteczny 2021 - co każdy kredytobiorca wiedzieć powinien?

#2 Guest_kontuszka

Guest_kontuszka
  • Goście

Napisano 01 luty 2021 - 20:57

Procedury nigdy nie są łatwe dlatego też warto takie rzeczy z pomocą doradców kredytowych załatwiać i z mojej strony Bold Invest polecam. Profesjonaliści , którzy znają się na rzeczy i dobrze doradzają

#3 Guest_Ania

Guest_Ania
  • Goście

Napisano 12 maj 2021 - 12:02

Ja brałam w tym roku kredyt i jestem bardzo zadowolona.

#4 wolna

wolna

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 196 postów

Napisano 14 maj 2021 - 09:33

Moim zdaniem zawsze warto skorzystać z pomocy doradcy kredytowego. Dzięki temu nie popełnimy żadnej gafy - a taki kredyt to przecież decyzja do końca życia. Profesjonalną pomoc otrzymacie na przykład od Solemo Finanse: https://solemofinanse.pl/ .

#5 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1259 postów

Napisano 05 lipiec 2021 - 13:55

Jak dla mnie bardzo ważną kwestią jest to, żeby czerpać wiedze z rzetelnych źródeł. Ostatnio trafiłem na ten tekst http://finansepolaka...ach-co-jeszcze/, wskazujący mnóstwo przydatnych źródeł, każdy powinien je znać!

Always look on the bright side of life!

#6 ivojim

ivojim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 20 lipiec 2021 - 11:39

Polecam sprawdzić banki które są poza wszystkim oficjalnymi rankingami. Nawet nie zwracałem uwagi na taki bank jak np Bank BPS. Z polecenia spróbowałem i skorzystałem. Zaoferowali najlepsze oprocentowanie. Bez żadnych zobowiązań typu dodatkowe ubezpieczenie, karty kredytowe, przelewy wynagrodzenia itd. Do tego darmowe nadpłaty od początku, bardzo przejrzyste warunki, niskie dodatkowe koszty, miła obsługa.

Mogę również polecić to Bezpłatne doradztwo kredytowe w Łodzi

. Uzyskanie kredytu w dobrych warunkach dzieki takiemu doradztwu na pewno będzie prostsze. 

#7 Guest_Marlena

Guest_Marlena
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2021 - 20:48

Przed zaciągnięciem kredytu warto skonsultować się z dobrym i rzetelnym doradcą. Osobiście polecam doradców z DG-INWEST.

#8 Aligru

Aligru

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 290 postów

Napisano 19 sierpień 2021 - 12:26

Ekspert kredytowy Wrocław - jak już to najlepiej się zwrócić po pomoc tutaj. Doradzą, pokażą, którą ścieżką podążać, wskażą na wady i zalety poszczególnych ofert. Bez ich pomocy w życiu bym kredytu nie ogarnęła.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy