Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Wyprawka

wróć do serwisu Księgowość 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 sandra00

sandra00

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 28 styczeń 2021 - 12:47

O czym pamiętać kompletując wyprawkę dla dziecka?

#2 calineczka00

calineczka00

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 28 styczeń 2021 - 13:21

Myślałaś już nad wyborem mleka dla swojego maleństwa? Ja zdecydowałam się na mleko nan 1 i jestem bardzo zadowolona. Dużo o tym czytałam na
mleko nan 1 opinie i dzięki opiniom zdecydowałam się na to mleko, ponieważ bardzo dużo mam wypowiadało się o nim w samych superlatywach. Warto sobie tutaj zerknąć aby rozwiać swoje wątpliwości.

#3 PawluM

PawluM

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 203 postów

Napisano 29 marzec 2021 - 16:59

Na całe szczęście ciąża trwa 9 miesięcy więc czasu na skompletowanie wyprawki jest bardzo dużo. Ja już teraz rozglądam się za takimi dodatkowymi rzeczami, takimi, które może nie są aż tak niezbędne, ale takich które warto mieć. Może tak huśtawka leżaczek od https://bbaby.pl/lez...tawki-dzieciece i wam się spodoba? Jak dla mnie to warto

#4 monroe96

monroe96

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 26 kwiecień 2021 - 09:10

O czym pamiętać kompletując wyprawkę dla dziecka?

To może ja nie napiszę o czym pamiętać, a dodam, że przecież należy mieć coś, w co włożymy tę całą wyprawkę. Na pewno patrzyliście już torby do wózka i znaleźliście coś odpowiedniego. A jeśli nie, to czas na zakupy, w Colibro. 

#5 gorgon

gorgon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 315 postów

Napisano 27 kwiecień 2021 - 16:28

Na taką porę jaka jest teraz to konieczna będzie chusta z daszkiem dla niemowlaka w piórka. Mała główka jest wrażliwa na wysokie temperatury, należy ją chronić przed słońcem.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy