Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Zaparcia

wróć do serwisu Księgowość 7 odpowiedzi w tym temacie

#1 calineczka00

calineczka00

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 28 styczeń 2021 - 12:23

Czy wiecie jak sobie radzić z zaparciami u noworodków. Możecie podzielić się swoimi sposobami?

#2 sandra00

sandra00

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 28 styczeń 2021 - 12:35

Ja również nie wiedziałam jak sobie z nimi radzić i troszkę mi zajęło, aż znalazłam sposób, który jest skuteczny. Wszystkiego dowiedziałam się z tej strony https://www.medme.pl...enie,69228.htmlmożesz sobie na nią zerknąć bo w naszym przypadku wskazówki okazały się bardzo pomocne.

#3 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2546 postów

Napisano 10 luty 2021 - 13:07

Używa się do tego Goko i wtedy problemy znikają - tak było u mnie. Chodzi o pozycję w kucki. W praktyce większość metod nie przynosi żadnych efektów - chodzi o te ogólne porady. Nie uraczycie ich dzięki lepszej diecie ani większej aktywności, a przynajmniej nam nie udało się tego osiągnąć. Być może są łatwiejsze i trudniejsze przypadki - nasz zdecydowanie należy do tych trudniejszych. 

#4 Guest_Karolina

Guest_Karolina
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2021 - 19:38

U mojego dziecka pojawiły się zaparacia gdy miało 2,5 roku, było to w okresie gdy syn zaczął uczęszczać do przedszkola. Ja poradziałam sobie z tym problemem czopkami evaqu bambini, które wywołują fizjologiczne wypróżnienie. A według mnie jak zaparcie pojawia się u noworodka to niezbędna jest wizyta u pediatry.

#5 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 21848 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 01 maj 2021 - 12:28

Wy wszyscy macie zaparcia kory mózgowej.
Takie reklamy na forum księgowo-kadrowym?????
Żałosne

#6 Guest_ggg

Guest_ggg
  • Goście

Napisano 01 maj 2021 - 13:22

Jak twój jęzor widzę to mam sraczkę

#7 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

Napisano 22 październik 2021 - 12:56

Na wszelkie problemy natury gastrycznej polecam konsultację z dobrym gastrologiem. Mnie leczy dr Barbara Woźniak-Stolarska i zawsze uzyskuję od niej skuteczną pomoc.

#8 Guest_Małgorzata

Guest_Małgorzata
  • Goście

Napisano 24 październik 2021 - 19:16

Ja polecam konsultację z gastrologiem z Centrum Medycznego TriMedic. Polecam też cały ośrodek, jest dobrze wyposażony i przyjmują tam kompetentni specjaliści.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych