Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tarcza Finansowa 2.0 - nowe kody PKD

wróć do serwisu Księgowość 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy
  • 198761 postów

Napisano 27 styczeń 2021 - 09:57

Nowe kody PKD w Tarczy Finansowej 2.0. W wykazie prac legislacyjnych i programowych Rady Ministrów pojawiły się dwa projekty uchwał Rady Ministrów zmieniające uchwały w sprawie programów rządowych „Tarcza finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla małych i średnich firm” (tzw. Tarcza Finansowa 1.0) i „Tarcza finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm”. Wsparcie z Tarczy Finansowej PFR 2.0 (jak również możliwość umorzenia do 100% subwencji udzielonej w ramach Tarczy Finansowej PFR 1.0) zostanie rozszerzone o przedsiębiorców wykonujących inne rodzaje działalności. Jakie nowe kody PKD pojawią się w Tarczy Finansowej?

Powrót do artykułu: Tarcza Finansowa 2.0 - nowe kody PKD

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2021 - 09:57

Co z ludźmi którzy od 30 lat prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą A kody główne się nie zgadzają? Mamy umrzeć z głodu? Przetrwalismy do tej pory bo wiosną przed wyborami pomoc była.

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2021 - 07:13

To niesprawiedliwe..kod który się nie kwalifikuje..a miejsca w których prowadziłam działalność zamknięte.. tak nie powinno być.Towar leży..a ja walczę z depresją

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2021 - 07:13

To niesprawiedliwe..kod który się nie kwalifikuje..a miejsca w których prowadziłam działalność zamknięte.. tak nie powinno być.Towar leży..a ja walczę z depresją

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych