Skocz do zawartości

Zdjęcie

Frankowicze – podsumowanie 2020 r. Co dobrego w nowym 2021?

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 672422 postów

Napisano 26 styczeń 2021 - 20:46

Ten niewątpliwie trudny dla wszystkich 2020 rok w świadomości kredytobiorców we frankach zostanie zapamiętany z jeszcze innego powodu niż kryzys i pandemia: ich sprawy nabrały szybkiego tempa. Pojawiły się zmiany na lepsze. I to nie koniec dobrych wieści!

Powrót do artykułu: Frankowicze – podsumowanie 2020 r. Co dobrego w nowym 2021?

#2 Guest_słabe państwo!

Guest_słabe państwo!
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2021 - 20:46

A Sąd Najwyższy czekał z decyzją 20 lat? Teraz się zbierze i ustali linie postepowania dla Sądów? Sad Najwyższy powinien się zebrać w pełnym składzie! I powinno być pozamiatane jak w każdym innym europejskim państwie! Nie ma woli politycznej! I w tym sęk!

#3 Guest_Janina

Guest_Janina
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2021 - 10:20

Mnie w sprawie przed sądem przeciw bankowi o kredyt we frankach reprezentowała kancelaria prawna FENIX. Byli bardzo skuteczni, polecam.

#4 Guest_Kancelaria

Guest_Kancelaria
  • Goście

Napisano 10 luty 2021 - 15:42

Złożenie pozwu wcale nie musi wiązać się z dużymi kosztami, a wstępna analiza umowy jest bezpłatna. Warto zwrócić się do Radcy Prawnego.

#5 Guest_Smuteczek

Guest_Smuteczek
  • Goście

Napisano 16 luty 2021 - 12:40

Ja jestem typowym frankowiczem i zostało mi jeszcze 8 lat spłaty kredytu. Na chwilę obecną już nadpłaciłam 90 tys kredytu...a tu jeszcze 8 lat. To jest po prostu kpina i żerowanie na ludziach. Kto w końcu zrobi z tym porządek. Bank to instytucja zaufania publicznego a w białych rękawiczkach okradają ludzi i nikt z tym nic nie robi...

#6 Guest_Smuteczek

Guest_Smuteczek
  • Goście

Ja jestem typowym frankowiczem i zostało mi jeszcze 8 lat spłaty kredytu. Na chwilę obecną już nadpłaciłam 90 tys kredytu...a tu jeszcze 8 lat. To jest po prostu kpina i żerowanie na ludziach. Kto w końcu zrobi z tym porządek. Bank to instytucja zaufania publicznego a w białych rękawiczkach okradają ludzi i nikt z tym nic nie robi...

#7 Guest_Smuteczek

Guest_Smuteczek
  • Goście

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych