Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

polecany kurier

wróć do serwisu Moja Firma 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 sakira23

sakira23

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 145 postów

Napisano 25 styczeń 2021 - 11:55

Jaki kurier waszym zdaniem jest najbardziej godny polecenia?

#2 gorgon

gorgon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 374 postów

Napisano 27 styczeń 2021 - 22:53

A co chcesz nadać? Bo wybór kuriera generalnie jest uzależniony od rodzaju przesyłki. Jeśli większy gabaryt to zobacz cennik palety na stronie brokera kurierskiego, który specjalizuje się w tego typu przesyłkach. Będziesz zadowolona

#3 Izak

Izak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 211 postów

Napisano 28 styczeń 2021 - 08:01

Zdecydowanie DPD - tanio i szybko.

#4 rozali33

rozali33

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 280 postów

Napisano 22 kwiecień 2021 - 11:00

W dpd zamów kuriera, ale nie bezpośrednio u nich, tylko przez pośrednika. Taka moja rada, bo wchodząc na stronę brokera możesz od razu sprawdzić czy wysyłka u nich będzie faktycznie najtańsza. I jeśli nie, to od razu możesz zamówić kuriera z innej firmy. Ja korzystam z usług brokera kurjerzy.pl. Największy broker kurierski w Polsce. Najwięcej ofert w jednym miejscu.

#5 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 572 postów

Napisano 29 sierpień 2021 - 10:06

Na ten moment akurat jeśli o mnie chodzi to jestem zadowolony ze współpracy z firmą Pakersi https://pakersi.pl/ w przypadku której można liczyć na szeroki wybór, dobre ceny i jednocześnie możliwość zarówno wysyłek prywatnych, jak i uzyskania naprawdę przystępnej oferty na długoterminową współpracę jeśli na przykład prowadzicie swój sklep online. Warto sie skontaktować, bo nam akurat nikt lepszych warunków niż oni nie był w stanie zapewnić. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych