Skocz do zawartości

Zdjęcie

Inwestycje w czasie pandemii. Gdzie ryzyko jest najmniejsze?

wróć do serwisu Moja Firma 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 103188 postów

Napisano 18 styczeń 2021 - 13:35

Obecny kryzys gospodarczy na wiele sposobów oddziałuje na rynki finansowe i kapitałowe. Inwestorzy, aby osiągnąć dodatni zwrot z inwestycji, będą musieli korzystać z bardziej ryzykownych instrumentów. Czy są na to gotowi i czy potrafią ograniczać ryzyko?

Powrót do artykułu: Inwestycje w czasie pandemii. Gdzie ryzyko jest najmniejsze?

#2 Guest_Jan

Guest_Jan
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2021 - 13:35

Warto pomyśleć o inwestycji w walutę, ja kupując i sprzedając niewielkie ilości jestem w stanie odłożyć kilka złotych co roku - korzystam z kantoru internetowego Liderwalut.pl, zawsze niezawodny.

#3 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 463 postów

Napisano 31 styczeń 2021 - 10:10

Warto do tego podejść na spokojnie i wszystko dokładnie przeanalizować, jeżeli chodzi o to jak działać w pandemii ale również jak teraz kształtuje się geopolityka. W mojej opinii super miejscem dla poszerzenia wiedzy w tym temacie jest portal NowaKonfederacja.pl gdzie znajdziecie dużo aktualnych artykułów m.in odnośnie tego jak wygląda pandemia w ameryce Przyznam, że to jedno z nielicznych źródeł informacji przedstawionych konkretnie i na faktach, dlatego kompletnie odchodzę już od tych informacji z telewizji dla mas. 

#4 lilu21

lilu21

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 170 postów

Napisano 05 luty 2021 - 01:31

Warto zastanowić się jak odkładać na emeryturę bo demografia jest coraz bardziej ujemna i może być z tym problem w przyszłości. Jakie macie pomysły?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych