Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Podatek od deszczu 2021. Czym jest i ile wynosi opłata?

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy
  • 198812 postów

Napisano 14 styczeń 2021 - 13:29

Podatek od deszczu (inaczej podatek deszczowy) trzeba płacić także w 2021 roku. Co to podatek od deszczu? Jak wyliczyć podatek od deszczu? Ile wynosi opłata w 2021 r.? Przedstawiamy najważniejsze informacje.

Powrót do artykułu: Podatek od deszczu 2021. Czym jest i ile wynosi opłata?

#2 Guest_NATA

Guest_NATA
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2021 - 13:29

Akurat kościoły jak najbardziej przydałoby się opodatkowywać, bo są najbogatsze a zajmują najlepsze ziemi.

#3 Guest_autor

Guest_autor
  • Goście

Napisano 01 marzec 2021 - 13:03

Czy ktoś zauważył, że w projektowany zapis ustawy pomija wyłączenie jakim jest dotychczas wpięcie do kanalizacji deszczowej? Aktualnie nie płacą tego podatku właściciele nieruchomości, mimo przekroczonej powierzchni wyłączonej z naturalnej retencji, jeżeli są podpięci do kanalizacji otwartej lub zamkniętej. W proponowanych zmianach nie ma już tego wyłączenia!

#4 Guest_autor

Guest_autor
  • Goście

Napisano 01 marzec 2021 - 13:03

Czy ktoś zauważył, że w projektowany zapis ustawy pomija wyłączenie jakim jest dotychczas wpięcie do kanalizacji deszczowej? Aktualnie nie płacą tego podatku właściciele nieruchomości, mimo przekroczonej powierzchni wyłączonej z naturalnej retencji, jeżeli są podpięci do kanalizacji otwartej lub zamkniętej. W proponowanych zmianach nie ma już tego wyłączenia!

#5 Guest_5+3

Guest_5+3
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2021 - 19:57

Jakim trzeba być idiotą, żeby wierzyć, że podczas opadów na moją działkę woda opadowa nie wsiąka w grunt bo mam kostkę. Woda leci w grunt! Inną sprawą jest przepuszczalność gruntu. Grunty gliniaste powodują zalewanie i w zależności od opadów czasami dwutygodniową blokadę wjazdu dla sprzętu ciężkiego. Grunty piaszczyste po 10 min. od deszczu nie mają znaku po opadzie. Złodzieje z PIS. Ale to wasze ostatnie podrygi. Idzie nowe.

#6 Guest_ds

Guest_ds
  • Goście

Jakim trzeba być idiotą, żeby wierzyć, że podczas opadów na moją działkę woda opadowa nie wsiąka w grunt bo mam kostkę. Woda leci w grunt! Inną sprawą jest przepuszczalność gruntu. Grunty gliniaste powodują zalewanie i w zależności od opadów czasami dwutygodniową blokadę wjazdu dla sprzętu ciężkiego. Grunty piaszczyste po 10 min. od deszczu nie mają znaku po opadzie. Złodzieje z PIS. Ale to wasze ostatnie podrygi. Idzie nowe.

#7 Guest_ds

Guest_ds
  • Goście

#8 Guest_ds

Guest_ds
  • Goście

#9 edi1979x

edi1979x

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 13 sierpień 2021 - 11:46

Warto pamietąć też o kwaśnych deszczach, kwaśne opady to temat często zapominany w dizsiejszcyzh czasach warto sledzic gdzie powstaja itd. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy