Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Komiksy dla dziecka

wróć do serwisu Księgowość 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 781 postów

Napisano 11 styczeń 2021 - 13:04

Chce pokazać młodemu, że komiksy to coś więcej niż gazetka lego ninjago (fuj.). Asterixa pohcłonął, jakieś Kajki i Kokosze też były grane. Co jeszcze można zaproponować? Na Thorgala za młody.. Mangi też wchodzą w grę.

Mały ma 8 lat

#2 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 620 postów

Napisano 11 styczeń 2021 - 14:28

Hugo  Ale najlepiej dorwać wydawnictwa zeszytowe z 1990 r. (jest też edycja zbiorcza wydana chyba dwa lata temu, ale pierwsze wydanie ma lepsze tłumaczenie). Oprócz tego Jonka, Jonek i Kleks.

Polecam zerknąć sobie na stronę Tantis:

https://tantis.pl/komiksy-c1511

W księgarni aktualnie maja sporo dobrych promocji na komiksy. Może tam znajdziesz tam coś co zainteresuje malucha. 

#3 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 933 postów

Napisano 15 październik 2021 - 17:10

Oj te czasu kiedy zbierało się je tworząc sztosy różnych opowiadań :D 

#4 Kazikdobry

Kazikdobry

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 273 postów

Napisano 27 październik 2021 - 13:24

Chce pokazać młodemu, że komiksy to coś więcej niż gazetka lego ninjago (fuj.). Asterixa pohcłonął, jakieś Kajki i Kokosze też były grane. Co jeszcze można zaproponować? Na Thorgala za młody.. Mangi też wchodzą w grę.

Mały ma 8 lat

Mój w tym wieku zaczął zbierać Marvela, kolekcja jest pokaźna. Polecam komiks polski Łauma - rewelacja!!

---------

rehabilitacja

http://www.spondylus...cja.pl/kontakt/

about_us_bg.jpg

#5 nibol48584

nibol48584

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 październik 2021 - 20:19

Całkowicie bezsensowna i bezlitosna OVA. Mam wrażenie, że autorzy starali się ze wszystkich sił złożyć dobrą historię, wykorzystując przy tym kilka dobrych elementów z serialu, ale nie wyszło. Główni bohaterowie w serii mają zrozumiałe motywacje, zrozumiałe działania i dlatego można z nimi empatyzować, podczas gdy obecna OVA to zbiór bezsensownych, ale dobrych _instrumentów_ z serii TV, które tak naprawdę nie składają się w spójną historię. To jest jak gra w Vulkan Vegas https://fansportsklep.pl/ z Yuki ignorując Shindo z jakiegoś nieznanego powodu, Shindo również cierpi z Yuki bez wyraźnej motywacji, wielki festiwal, który zbliża się, że wiąże się albo Bad Luck lub Nittle Grasper... tak, Yuki napisał piosenkę Shindo nie włączyć jest wielka tragedia, i jeden, który jest słabo wiarygodne. Brakuje integralności tej historii. Próbowałem trzymać się pierwszej połowy, ale po prostu przewijałem do końca w przyspieszonym tempie. Mały plus za bardzo sekazatową dominującą nagość Yuki. To w zasadzie wszystkie dobre rzeczy w tym OWE. Eh.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych