Skocz do zawartości

Zdjęcie

Na temat chorób oczu

wróć do serwisu Kadry 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Maggie134

Maggie134

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 29 grudzień 2020 - 11:13

Wszystko i wiele więcej na temat chorób oczu znajdziecie pod tym linkiem. Sam bardzo często odwiedzam ten portal https://www.acuvue.p...e-plamki-zoltej , bo ich artykuły są systematycznie aktualizowane i można wielu nowości się tam dowiedzieć. Poza tym polecam same produkty na ich sklepie, bo są naprawdę konkurencyjne. 

Niektórzy mężczyźni mają zbyt wiele pieniędzy, by zachować resztki zdrowego rozsądku.

#2 zanetkaaa54

zanetkaaa54

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 07 styczeń 2021 - 08:03

Choroby oczu to poważna sprawa. Niektóre mogą prowadzić do utraty wzroku. Dlatego ja co rok lub dwa odwiedzam swojego okulistę.

#3 zanetkaaa54

zanetkaaa54

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 07 styczeń 2021 - 08:04

Choroby oczu to poważna sprawa. Niektóre mogą prowadzić do utraty wzroku. Dlatego ja co rok lub dwa odwiedzam swojego okulistę.

#4 mozaila

mozaila

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 19 styczeń 2021 - 22:52

Zgodze się z tym, a czasami to może być po prostu zaćma, jak wzrok się pogarsza, w takim przypadku najlepiej zainwestować w dobrego lekarza ja chodziłam do kliniki mega lens do dr Czubaka, po operacji zacmy, wszystko wróciło dość szybko do normy. 

#5 Guest_Patrycja

Guest_Patrycja
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2021 - 16:13

Ja polecam konsultację ze specjalistami okulistyki w Ośrodku Okulistyki Klinicznej Spektrum. Ośrodek zapewnia kompleksową opiekę i szeroki wachlarz zabiegów leczniczych na najwyższym poziomie.

#6 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 757 postów

Napisano 31 styczeń 2021 - 17:15

Cieszę się, że natrafiłam na ten wątek. W kwestiach zdrowotnych każdy chce mieć pewność, że wybiera pomoc wykwalifikowanych medyków. Na stronie: https://www.citomed....wyjdz-z-kolejki znajdziecie informacje o placówce Citomed, w której można wykonać między innymi zabieg zaćmy. Miałam okazję korzystać z ich usług i jestem pod dużym wrażeniem - wszystko sprawnie i przede wszystkim z ludzkim podejściem do pacjenta.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych