Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Solgaz opinie

solgaz kuchnia

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jacek90

Jacek90

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 54 postów

Napisano 28 grudzień 2020 - 15:10

Solgaz to polska firma specjalizujaca się w sprzecie AGD do kuchni. Czy są tu na sali urzytkownicy ich rozwiązań? Wyglądają całkiem inaczej niż typowe rozwiązania tego typu i na pewno mają tez inną funkcjonalność, bardziej rozbudowana. Tak to wygląda moim zdaniem, ale co inni o tym myślą?

#2 ZarembaRadek

ZarembaRadek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 29 grudzień 2020 - 19:17

Piekarniki pierwsza klasa. Bardzo funkcjonalne i fajnie działają. Maja trochę pomysłów na funkcjonalność w swoich sprzętach. I to w każdych. Trochę inaczej podchodzą do tematu, przez co się wyrózniają na rynku. Może nie wszystkim będzie pasować koncepcja która promują (gaz pod szkłem) ale sam to rozwiązanie wygląda i działa całkiem fajnie.

#3 Jacek90

Jacek90

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 54 postów

Napisano 30 grudzień 2020 - 13:18

Piekarniki pierwsza klasa. Bardzo funkcjonalne i fajnie działają. Maja trochę pomysłów na funkcjonalność w swoich sprzętach. I to w każdych. Trochę inaczej podchodzą do tematu, przez co się wyrózniają na rynku. Może nie wszystkim będzie pasować koncepcja która promują (gaz pod szkłem) ale sam to rozwiązanie wygląda i działa całkiem fajnie.

Piekarniki fajne, funkcjonalne ale to właśnie te rozwiązania w płytach gazowych, pod szkłem, stanowią o wyróżnieniu się na rynku. Jest to coś, czego nie ma nikt inny. Mnie osobiście samo wykonanie tych płyt bardzo się podoba. Widziałem je już w użyciu i nie mogę złego słowa powiedzieć o jakości wykonania. Zastanawiam się jak to jest z sama funkcjonalnością, która jest odmienna od tradycyjnej płyty gazowej. Sterowanie dotykowe jest jednak zupełnie innym doświadczeniem niż zwykłe sterowanie.

#4 Zuzanka

Zuzanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 65 postów

Napisano 05 styczeń 2021 - 21:29

Znam ich sprzęt sama użytkuję ich kuchenkę gazową. Podoba mi się wygląd ich produktów, innowacyjne rozwiązania jakie stosują w swym sprzęcie ale również to, że cały czas je udoskonalają by były naj.

#5 ZarembaRadek

ZarembaRadek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 12 styczeń 2021 - 17:28

Piekarniki fajne, funkcjonalne ale to właśnie te rozwiązania w płytach gazowych, pod szkłem, stanowią o wyróżnieniu się na rynku. Jest to coś, czego nie ma nikt inny. Mnie osobiście samo wykonanie tych płyt bardzo się podoba. Widziałem je już w użyciu i nie mogę złego słowa powiedzieć o jakości wykonania. Zastanawiam się jak to jest z sama funkcjonalnością, która jest odmienna od tradycyjnej płyty gazowej. Sterowanie dotykowe jest jednak zupełnie innym doświadczeniem niż zwykłe sterowanie.

Pełna zgoda. Sterowanie do przyzwyczajenia. Jest różnica miedzy zwykłym analogowym pokrętełkiem a dotykowym panelem. Tylko teraz sporo jest na dotyk i łatwo sie przestawić. Jest to funkcjonalne i wygodne. Tutaj nie doszukiwałbym się jakiś wad systemowych. To raczej zaleta, bo daje dużo większe możliwości funkcjonalne niż tradycyjne rozwiązania. I tą funkcjonalność widać jak np. w najwyższych modelach możliwość ustawienia temperatury gotowania. Tego raczej nigdzie więcej nie spotkałem.

#6 Majka1

Majka1

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 14 styczeń 2021 - 20:19

Zastanawiam się nad zakupem ich płyty z serii Optima. Widziałam ich recenzję na YT i bardzo podobała mi się ta intuicyjność i lekkość sterowania. Jest też podobno cichsza od poprzednich modeli i moim zdaniem ma doskonałą funkcjonalność pod względem informowania użytkownika o kończącym się gazie.

#7 Jacek90

Jacek90

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 54 postów

Napisano 15 styczeń 2021 - 19:57

Zastanawiam się nad zakupem ich płyty z serii Optima. Widziałam ich recenzję na YT i bardzo podobała mi się ta intuicyjność i lekkość sterowania. Jest też podobno cichsza od poprzednich modeli i moim zdaniem ma doskonałą funkcjonalność pod względem informowania użytkownika o kończącym się gazie.

Też przeglądałem. I też mi się podoba. Jakie testy widziałaś? Ja oglądałem filmy z użytkowania zrobione przez Dorotę Kamińską. Polecam. Testowała ich starsze płyty ale i nowsze. I miała film po kilku miesiącach użytkowania. Fajny.

#8 Jank

Jank

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 16 styczeń 2021 - 19:22

Majka 1 ja tez chętnie dowiedziałbym się jakie testy oglądałaś gdyż dowiedziałbym się z nich coś więcej o tych płytach gazowych. Chcemy zrobić remont kuchni, a niestety indukcyjnej nie możemy zastosować, a te świetnie by pasowały do nowoczesnego prostego wnętrza jakie planujemy.

#9 Majka1

Majka1

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 27 styczeń 2021 - 21:15

Majka 1 ja tez chętnie dowiedziałbym się jakie testy oglądałaś gdyż dowiedziałbym się z nich coś więcej o tych płytach gazowych. Chcemy zrobić remont kuchni, a niestety indukcyjnej nie możemy zastosować, a te świetnie by pasowały do nowoczesnego prostego wnętrza jakie planujemy.

Oglądałam to na kanale Urbański testuje. Myślę, że łatwo znajdziecie tam ten filmik z płytą Optima. Sama ma ten dylemat co najlepsze będzie do mej nowej kuchni.

#10 Jacek90

Jacek90

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 54 postów

Napisano 08 luty 2021 - 18:42

Oglądałam to na kanale Urbański testuje. Myślę, że łatwo znajdziecie tam ten filmik z płytą Optima. Sama ma ten dylemat co najlepsze będzie do mej nowej kuchni.

Poszukałem. Całkiem fajny test. Płyta ciekawa to i w testach musi wypaść dobrze :) 

#11 Majka1

Majka1

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 02 marzec 2021 - 20:34

Dokładnie, samej mnie również wpadła w oko. Innova jest w trzech wersjach i mnie w zupełności wystarczyłaby Comfort choć Premium ze zwiększoną trwałością ceramiki też byłby dobrą opcją.

#12 Jacek90

Jacek90

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 54 postów

Napisano 29 marzec 2021 - 18:13

Dokładnie, samej mnie również wpadła w oko. Innova jest w trzech wersjach i mnie w zupełności wystarczyłaby Comfort choć Premium ze zwiększoną trwałością ceramiki też byłby dobrą opcją.

Premium to nie tylko zwiększona trwałość płyty. To też mnóstwo funkcjonalności dodanej. Dodanie zupełnie innych zaworów dało możliwość innego regulowania samego procesu spalania. Do tego funkcja ustawienia temperatury, to genialne rozwiązanie. Szczególnie gdy gotujesz coś na wolnym ogniu, długo i wymagasz jakiejś stabilności tego procesu.

#13 ZarembaRadek

ZarembaRadek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 13 maj 2021 - 17:06

Funkcjonalność to chyba myśl przewodnia ich produktów :) No i design.

#14 Majka1

Majka1

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 16 czerwiec 2021 - 20:44

Premium to nie tylko zwiększona trwałość płyty. To też mnóstwo funkcjonalności dodanej. Dodanie zupełnie innych zaworów dało możliwość innego regulowania samego procesu spalania. Do tego funkcja ustawienia temperatury, to genialne rozwiązanie. Szczególnie gdy gotujesz coś na wolnym ogniu, długo i wymagasz jakiejś stabilności tego procesu.

Masz rację dodatkowe zalety tej płyty są bardzo istotne. One mnie osobiście przekonują o słuszności jej wyboru.

#15 Kosi64

Kosi64

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 02 lipiec 2021 - 12:53

Miałem okazje być w ich showroomie kiedyś. Polecam się wybrać. I na żywo zobaczyć jak wyglądaja ich urządzenia i jak działają. Można dużo więcej sie o tym rozwiązaniu dowiedzieć niż ze strony czy od sprzedawcy. Tak jak mówicie, wygląd to jedno, ale funkcje robią największe wrażenie. Bajka.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: solgaz, kuchnia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych