Skocz do zawartości

Zdjęcie

Solgaz opinie

solgaz kuchnia

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jacek90

Jacek90

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 28 grudzień 2020 - 15:10

Solgaz to polska firma specjalizujaca się w sprzecie AGD do kuchni. Czy są tu na sali urzytkownicy ich rozwiązań? Wyglądają całkiem inaczej niż typowe rozwiązania tego typu i na pewno mają tez inną funkcjonalność, bardziej rozbudowana. Tak to wygląda moim zdaniem, ale co inni o tym myślą?

#2 ZarembaRadek

ZarembaRadek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 49 postów

Napisano 29 grudzień 2020 - 19:17

Piekarniki pierwsza klasa. Bardzo funkcjonalne i fajnie działają. Maja trochę pomysłów na funkcjonalność w swoich sprzętach. I to w każdych. Trochę inaczej podchodzą do tematu, przez co się wyrózniają na rynku. Może nie wszystkim będzie pasować koncepcja która promują (gaz pod szkłem) ale sam to rozwiązanie wygląda i działa całkiem fajnie.

#3 Jacek90

Jacek90

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 30 grudzień 2020 - 13:18

Piekarniki pierwsza klasa. Bardzo funkcjonalne i fajnie działają. Maja trochę pomysłów na funkcjonalność w swoich sprzętach. I to w każdych. Trochę inaczej podchodzą do tematu, przez co się wyrózniają na rynku. Może nie wszystkim będzie pasować koncepcja która promują (gaz pod szkłem) ale sam to rozwiązanie wygląda i działa całkiem fajnie.

Piekarniki fajne, funkcjonalne ale to właśnie te rozwiązania w płytach gazowych, pod szkłem, stanowią o wyróżnieniu się na rynku. Jest to coś, czego nie ma nikt inny. Mnie osobiście samo wykonanie tych płyt bardzo się podoba. Widziałem je już w użyciu i nie mogę złego słowa powiedzieć o jakości wykonania. Zastanawiam się jak to jest z sama funkcjonalnością, która jest odmienna od tradycyjnej płyty gazowej. Sterowanie dotykowe jest jednak zupełnie innym doświadczeniem niż zwykłe sterowanie.

#4 Zuzanka

Zuzanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 64 postów

Napisano 05 styczeń 2021 - 21:29

Znam ich sprzęt sama użytkuję ich kuchenkę gazową. Podoba mi się wygląd ich produktów, innowacyjne rozwiązania jakie stosują w swym sprzęcie ale również to, że cały czas je udoskonalają by były naj.

#5 ZarembaRadek

ZarembaRadek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 49 postów

Napisano 12 styczeń 2021 - 17:28

Piekarniki fajne, funkcjonalne ale to właśnie te rozwiązania w płytach gazowych, pod szkłem, stanowią o wyróżnieniu się na rynku. Jest to coś, czego nie ma nikt inny. Mnie osobiście samo wykonanie tych płyt bardzo się podoba. Widziałem je już w użyciu i nie mogę złego słowa powiedzieć o jakości wykonania. Zastanawiam się jak to jest z sama funkcjonalnością, która jest odmienna od tradycyjnej płyty gazowej. Sterowanie dotykowe jest jednak zupełnie innym doświadczeniem niż zwykłe sterowanie.

Pełna zgoda. Sterowanie do przyzwyczajenia. Jest różnica miedzy zwykłym analogowym pokrętełkiem a dotykowym panelem. Tylko teraz sporo jest na dotyk i łatwo sie przestawić. Jest to funkcjonalne i wygodne. Tutaj nie doszukiwałbym się jakiś wad systemowych. To raczej zaleta, bo daje dużo większe możliwości funkcjonalne niż tradycyjne rozwiązania. I tą funkcjonalność widać jak np. w najwyższych modelach możliwość ustawienia temperatury gotowania. Tego raczej nigdzie więcej nie spotkałem.

#6 Majka1

Majka1

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 14 styczeń 2021 - 20:19

Zastanawiam się nad zakupem ich płyty z serii Optima. Widziałam ich recenzję na YT i bardzo podobała mi się ta intuicyjność i lekkość sterowania. Jest też podobno cichsza od poprzednich modeli i moim zdaniem ma doskonałą funkcjonalność pod względem informowania użytkownika o kończącym się gazie.

#7 Jacek90

Jacek90

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 15 styczeń 2021 - 19:57

Zastanawiam się nad zakupem ich płyty z serii Optima. Widziałam ich recenzję na YT i bardzo podobała mi się ta intuicyjność i lekkość sterowania. Jest też podobno cichsza od poprzednich modeli i moim zdaniem ma doskonałą funkcjonalność pod względem informowania użytkownika o kończącym się gazie.

Też przeglądałem. I też mi się podoba. Jakie testy widziałaś? Ja oglądałem filmy z użytkowania zrobione przez Dorotę Kamińską. Polecam. Testowała ich starsze płyty ale i nowsze. I miała film po kilku miesiącach użytkowania. Fajny.

#8 Jank

Jank

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 16 styczeń 2021 - 19:22

Majka 1 ja tez chętnie dowiedziałbym się jakie testy oglądałaś gdyż dowiedziałbym się z nich coś więcej o tych płytach gazowych. Chcemy zrobić remont kuchni, a niestety indukcyjnej nie możemy zastosować, a te świetnie by pasowały do nowoczesnego prostego wnętrza jakie planujemy.

#9 Majka1

Majka1

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 27 styczeń 2021 - 21:15

Majka 1 ja tez chętnie dowiedziałbym się jakie testy oglądałaś gdyż dowiedziałbym się z nich coś więcej o tych płytach gazowych. Chcemy zrobić remont kuchni, a niestety indukcyjnej nie możemy zastosować, a te świetnie by pasowały do nowoczesnego prostego wnętrza jakie planujemy.

Oglądałam to na kanale Urbański testuje. Myślę, że łatwo znajdziecie tam ten filmik z płytą Optima. Sama ma ten dylemat co najlepsze będzie do mej nowej kuchni.

#10 Jacek90

Jacek90

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 08 luty 2021 - 18:42

Oglądałam to na kanale Urbański testuje. Myślę, że łatwo znajdziecie tam ten filmik z płytą Optima. Sama ma ten dylemat co najlepsze będzie do mej nowej kuchni.

Poszukałem. Całkiem fajny test. Płyta ciekawa to i w testach musi wypaść dobrze :) 

#11 Majka1

Majka1

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano wczoraj, 20:34

Dokładnie, samej mnie również wpadła w oko. Innova jest w trzech wersjach i mnie w zupełności wystarczyłaby Comfort choć Premium ze zwiększoną trwałością ceramiki też byłby dobrą opcją.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: solgaz, kuchnia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych