Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

najtańszy i najlepszy kurier

wróć do serwisu Moja Firma 12 odpowiedzi w tym temacie

#1 gorgon

gorgon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 351 postów

Napisano 21 grudzień 2020 - 17:26

Który Waszym zdaniem kurier jest najlepszy i najtańszy? Macie jakiegoś swojego jednego sprawdzonego?

#2 adka

adka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 26 grudzień 2020 - 23:36

Jeśli chodzi o wybór firmy kurierskiej to raczej na wybór nie można narzekać. Ważne są nie tylko ceny, ale też ogólnie jakość usług. Zawsze takie okresy świąteczne gdzie dużo częściej korzysta się z usług kurierskich są newralgiczne. Terminowość, dotarcie przesyłki na czas, na tym zależy każdemu. Dlatego dzięki lekturze https://wszczecinie....s,id-33522.html można się dowiedzieć, kiedy najpóźniej należy nadać paczkę, żeby dotarła na czas. To są akurat przydatne informacje.

#3 gorgon

gorgon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 351 postów

Napisano 28 grudzień 2020 - 21:41

:)

#4 sakira23

sakira23

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 118 postów

Napisano 28 grudzień 2020 - 21:42

Pewnie ile osób to tyle opinii, jeden woli te firmę inny tamtą. Najlepiej to sobie samemu spradzić. W necie masz cennik paczek kuriera Ambro , opinie ta firma ma dobre więc sumując warto skorzystać z tej firmy i się przekonać na własne oczy jak to będzie

#5 PawluM

PawluM

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 221 postów

Napisano 22 marzec 2021 - 18:25

Tani kurier jest bardzo ważny, szczególnie przy stałej współpracy jak np. prowadzicie sprzedaż wysyłkową. Tu każda złotówka na paczce to spore oszczędności:) Ja sporo paczek wysyłam codziennie więc i nie tylko tani kurier się przydaje, także i tanie opakowania to ważna rzecz. Sprawdźcie sobie tu może proponowane przez firmę https://colormark.pl...e-foliopaki.php foliopaki kurierskie. Proponują spory wybór opakowań dla każdego biznesu,

#6 Guest_Mikołaj

Guest_Mikołaj
  • Goście

Napisano 26 marzec 2021 - 10:14

Ja prywatnie polecam Tanieprzesyłkikurierskie.pl. Nadaję już 2 lata ceny niższe niż zazwyczaj przy  innych kurierach . Jest to broker co jest bardziej opłacalne niż umowy z koncernem kurierskim. 

#7 Guest_dqdqwd12

Guest_dqdqwd12
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2021 - 15:40

qdwdqqwwdqwdqw

#8 Guest_Andrzej22

Guest_Andrzej22
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2021 - 07:56

Ja korzystam z usług tanieprzesylkikurierskie.pl . Jest to broker nie posiadają umów ani limitów wysyłkowych. Kurier może przyjechać nawet po jedną paczkę a gdy mam problem z wysyłką to prywatny opiekun pomoże mi z nadaniem. Polecam każdemu wypróbować.

#9 Guest_Qrczoczki

Guest_Qrczoczki
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2021 - 09:17

Najtaniej to tanieprzesylkikurierskie.pl prosty serwis oraz miłą obsługa sprawdź sam

#10 Guest_Mokka66

Guest_Mokka66
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2021 - 21:24

ja zazwyczaj szukam na Fastpost. To posrednicy usług kurierskich, wpisuje rodzaj przesyłki, skąd dokad i wymiary i pokazuje najkorzystniejsze opcje

#11 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 618 postów

Napisano 11 lipiec 2021 - 12:09

Akurat jeśli chodzi o wybór najlepszej oferty kurierskiej dla siebie do współpracy to w mojej opinii zdecydowanie warto tutaj zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Pakersi https://pakersi.pl/jaki-biznes w przypadku których można liczyć na fachowe podejście, terminowość i jednocześnie świetnie przygotowaną ofertę zarówno do współpracy dla firm, ale również prywatnych przesyłek. Warto sprawdzić, a ewentualnie jeśli jesteście zainteresowani to można otworzyć własny punkt kurierski. 

#12 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 562 postów

Napisano 18 lipiec 2021 - 22:11

Jeśli organizujecie sprzedaż internetową i pakujecie przesyłki, to z pewnością jesteś zainteresowany tym, aby szybciej i bezpieczniej pakować wszystkie przesyłki. Jeśli chodzi o mnie, to jak najbardziej mogą polecić Wam kartony klapowe 200mm . Takie kartony sprawiają, że szybciej zapakujecie wszystkie produkty, bo kartony są już odpowiednio przygotowane, wystarczy tylko je ułożyć i zapakować produkty, a później zabezpieczyć. A na to są już różne rozwiązania. Polecam sprawdzać i szukać najlepszych dla siebie rozwiązań.

#13 Pantalonek

Pantalonek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów
  • LokalizacjaKrk

Napisano wczoraj, 09:06

Cześć - dla osób, które prowadzą  firmę transportowa o zasięgu międzynarodowym polecam usługi firmy Koben - to kancelaria transportowa, czyli firma oferująca wsparcie dla firmy transportowych. Jeśli prowadzisz firmę, która wysyła kierowców zagranice polecam szczególnie - nie tylko znają wszystkie zasady formalne i załatwia je za Ciebie, poprowadzą rozliczanie kierowców w firmie transportowej i rozliczanie tachografów, ale ich prawnik dla firm transportowych pomoże także w nagłych sytuacjach na drodze. Pamiętajcie o dobrym zabezpieczeniu -rzetelna obsługa prawna firm transportowych to podstawa, niestety sama przekonałam się, ze to dużą odpowiedzialność prawna i nieznajomość nowych zasad panujących w danym kraju nie zwalnia z odpowiedzialności za ich nieprzestrzeganie.  

Zapraszam na: https://koben.pl/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy