Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak przygotować samochód na zimę?

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 49649 postów

Napisano 17 grudzień 2020 - 12:26

Jak przygotować samochód na zimę? Szczególnie o tej porze roku utrzymywanie pojazdu w dobrym stanie technicznym zmniejsza ryzyko wypadku.

Powrót do artykułu: Jak przygotować samochód na zimę?

#2 Guest_Kamil

Guest_Kamil
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2020 - 12:26

jak się jeździ samochodem służbowym, to zima niejednokrotnie nauczyła mnie, że dobrze jest korzystać z systemu lokalizacji, który w awaryjnych sytuacjach da wsparcie ze strony firmy

#3 kreszall

kreszall

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 69 postów

Napisano 20 grudzień 2020 - 18:37

Bardzo dziękuję za porady dzięki temu będę wiedział jak zadbać o samochód i jak przygotować go do zimy. Druga sprawa jest taka, że sprawdzam już oferty takie jak https://www.stiga.pl/sklep/odsniezanie żeby być przygotowanym gdyby nagle zaczął padać śnieg - normalną łopatą by mi się chyba nie chciało niestety... 

#4 Guest_Grab

Guest_Grab
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2020 - 11:51

jeżdżę na zimówkach od yokohama model w.drive V903, po paru miesiącach jazdy na nich nie mam zastrzeżeń, super sobie radziły podczas jazdy z marznącym deszczem.

#5 Guest_Arkadiusz

Guest_Arkadiusz
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2020 - 02:44

Już dawno zrezygnowałem z własnego auta, taniej wychodzi wynająć samochód od AutoExpert. Nie muszę się martwić o serwis czy przygotowywanie auta na zimę. Polecam takie rozwiązanie.

#6 Guest_Arkadiusz

Guest_Arkadiusz
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2021 - 21:17

Jeśli przed zimą chcesz zregenerować przekładnię lub turbinę to polecam firmę Regmot. Korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolony.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych