Skocz do zawartości

Zdjęcie

Książeczki mieszkaniowe - zmiany od 2021 roku

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 103190 postów

Napisano 16 grudzień 2020 - 19:35

W styczniu 2021 roku wejdą w życie przepisy, które zmienią zasady odzyskiwania środków z książeczek mieszkaniowych. Procedowana w Sejmie tzw. społeczna część pakietu mieszkaniowego zawiera szereg rozwiązań, które pomogą posiadaczom książeczek mieszkaniowych - poinformowała w czwartek 10 grudnia 2020 r. w Sejmie wiceminister w resorcie rozwoju, pracy i technologii Anna Kornecka. Zwiększy się np. katalog wydatków uprawniających do premii gwarancyjnej.

Powrót do artykułu: Książeczki mieszkaniowe - zmiany od 2021 roku

#2 Guest_Włościanka

Guest_Włościanka
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2020 - 19:35

Ale tępa baba! Jaka pomoc? Ukradli oszczędności więc niech oddadzą a nie bełkoczą o pomocy! W dobie komputerów obliczenie rewaloryzacji jest proste. My chcemy zwrotu a nie waszej łaski! Jezu ale tępej i nieuczciwej ekipy rządzącej doczekaliśmy.

#3 Guest_Pan Piotruś z warzywniaka

Guest_Pan Piotruś z warzywniaka
  • Goście

Napisano 10 luty 2021 - 09:49

Pani Włościański, a czy poprzednia ekipa rządząca choć poruszyła ten temat? Nie, ważniejsze były zwroty dla braci starszych. W końcu doczekaliśmy rządu, który chce sprawę tę rozwiązać, a nie podrzucić innym.

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 23 luty 2021 - 17:09

jagna a ja mam pytanie kiedy beda wypłacac pieniadze wpłacone na mieszkanie a nie jakas pomoc która nic nie daje jak niemam mieszkania ani domu wiec rekompesaty niedostane a wynajac tez niemożna z zapisem że bedzie moje to są bzdury nikt tak niewynajmuje jak cos to właścicel sprzedaje mieszkanie ja dalej czekam na moją kase tkóra wpłaciłam na M2 lub na mieszkanie którego nieotrzymałam przez 40 lat.

#5 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 23 luty 2021 - 17:10

jagna a ja mam pytanie kiedy beda wypłacac pieniadze wpłacone na mieszkanie a nie jakas pomoc która nic nie daje jak niemam mieszkania ani domu wiec rekompesaty niedostane a wynajac tez niemożna z zapisem że bedzie moje to są bzdury nikt tak niewynajmuje jak cos to właścicel sprzedaje mieszkanie ja dalej czekam na moją kase tkóra wpłaciłam na M2 lub na mieszkanie którego nieotrzymałam przez 40 lat.

#6 Guest_jagna

Guest_jagna
  • Goście

Napisano 23 luty 2021 - 17:10

#7 Guest_jagna 23.02.2921

Guest_jagna 23.02.2921
  • Goście

Napisano 23 luty 2021 - 17:11

#8 Guest_jagna 23.02.2921

Guest_jagna 23.02.2921
  • Goście

Napisano 23 luty 2021 - 17:11

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy