Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Analiza umowy deweloperskiej, potrzebny prawnik z Lublina

umowadeweloperska prawnik lublin szukam

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 doti_mb

doti_mb

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 15 grudzień 2020 - 18:32

Chciałam zapytać, czy ktoś może polecić dobrego prawnika do analizy umowy deweloperskiej. Zalezy mi na sprawdzonym specjaliście i ważne jest dla mnie żeby był z Lublina i chciał się zobaczyć osobiście, nie zależy mi na poradach online, proszę takich nie proponować. Z góry bardzo dziękuję za polecenia!

#2 Guest_Alicja

Guest_Alicja
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2020 - 18:40

podbijam temat też chętnie skorzystam z polecenia

#3 Lorak

Lorak

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 21 grudzień 2020 - 11:52

Serdecznie Państwu polecam Kancelarię Radców Prawnych Gołąb, Okoniewski, Ciesielski. Radcowie mają bogate doświadczenie jeśli chodzi o obsługę zarówno klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców w sprawach deweloperskich. Oczywiście bezpośrednie spotkanie i konsultacja jest możliwa. 

https://radcaprawny.pro/kontakt/

#4 doti_mb

doti_mb

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 30 grudzień 2020 - 14:13

Bardzo dziękuję za polecenie, może ktoś jeszcze kogoś poleci, chciałabym porównać sobie oferty i porozmawiać z więcej niż jedną kancelarią.

#5 el_damianello

el_damianello

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 27 styczeń 2021 - 15:33

Temat aktualny? Mogę kogoś polecić

#6 Guest_Alicja

Guest_Alicja
  • Goście

Napisano 24 luty 2021 - 11:21

autorki chyba już tu nie ma, ale ja chętnie skorzystam z innych poleceń...?

#7 el_damianello

el_damianello

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 10 marzec 2021 - 14:35

To bardzo polecam Prawnika Pawła Kutrzubę, u mnie sprawdzał i poprawiał moją umowę deweloperską. Później pomógł kiedy bardzo znacznie opóźniło się oddanie mieszkania i to generowało u mnie kolejne koszty. Oszczędziło to dużo nerwów i w sumie pieniędzy, a niektórzy doradzali żeby zastrzymać pare stów w kieszeni i nie konsultowac z prawnikiem. Ogólnie polecam

#8 Guest_Alicja

Guest_Alicja
  • Goście

Napisano 10 marzec 2021 - 14:51

wielkie dzięki!! naprawdę dziękuję za odpowiedź, trochę śledzę temat i będę potrzebować niedługo prawnika do sprawdzenia umowy. Mam nadzieję, że się w końcu wszystko uda z wymarzonym mieszkaniem :) także już mam z tego wątku dwa namiary, super

#9 Guest_Alicja

Guest_Alicja
  • Goście

Napisano 10 marzec 2021 - 14:51

wielkie dzięki!! naprawdę dziękuję za odpowiedź, trochę śledzę temat i będę potrzebować niedługo prawnika do sprawdzenia umowy. Mam nadzieję, że się w końcu wszystko uda z wymarzonym mieszkaniem :) także już mam z tego wątku dwa namiary, super

#10 Guest_Alicja

Guest_Alicja
  • Goście

Napisano 10 marzec 2021 - 14:52

oj kurcze, jakimś cudem dodało się dwa razy, coś naklikałam

#11 el_damianello

el_damianello

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 11 marzec 2021 - 09:11

Cieszę się, że mogłem pomóc. Jeszcze raz bardzo polecam Pawła Kutrzubę, to bardzo dobry specjalista. A do tego po prostu miły człowiek i bardzo zrozumiale przekazuje wiedzę, można o wszystko spytać, wszystko wytłumaczy, podpowie. Jak kiedyś będę potrzebował prawnika w jakiejkolwiek sprawie, to tylko do niego.

#12 Guest_Alicja

Guest_Alicja
  • Goście

Napisano 24 marzec 2021 - 15:52

Dziękuję za polecenie, zgłosiłam się do niego i faktycznie, na wszystko otrzymałam odpowiedzi, wszystko przegadaliśmy, wszystko wytłumaczone. Dosłownie na dniach będę podpisywać umowę więc musiałam się już decydować na kogoś konkrenego, także jeszcze raz więlkie dzięki za podpowiedź, bo naprawdę nie widziałam, gdzie szukać kogo wybrać...

#13 m.skorupka

m.skorupka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 25 marzec 2021 - 08:02

Ja tu się podpięłam i tylko cichaczem podpatrywałam, ale akurat też przeszukiwałam fora w poszukiwaniu namiarów na prawnika od umów deweloperskich itp, jestem umówiona z Panem Kutrzubą, ale już przez telefon wydał mi się człowiekiem odppowiednim do współpracy, takze też wielkie dzięki za polecenie!!

#14 Anna_44

Anna_44

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 29 marzec 2021 - 22:28

Polecam,

https://wideoprawnik.pl/

profesjonalna pomoc prawna świadczona przez najlepszych adwokatów i radców prawnych, bez wychodzenia z domu.

#15 Guest_Alicja

Guest_Alicja
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2021 - 10:18

Anna, bardzo dziękuję, ja już nie potrzebuję poleceń, ale może inni skorzystają, ja podjęłam współprace z Pawłem Kutrzubą i. Jak coś to ja ze swojej strony polecam!!!

#16 m.skorupka

m.skorupka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 15 kwiecień 2021 - 08:38

Ja też muszę powiedzieć, że polecam. Przede wszystkim potrzebowałam na szybko, bo tak wyszło, że miałam podpisywać umowę i w pracy koleżanka z innego działu zaczęła opowiadać o problemach swojej siostry z deweloperem. Fakt że z innego miasta i w ogóle, ale troche mi to dało do myślenia. Wzieli prawnika już po fakcie, po podpisaniu umowy żeby się poradzić i się okazało, że można było inaczej trochę negocjowac umowę, dołozyć jakieś bardziej chroniące ich zapisy. Także uznałam że nie ma co i wolę byc spokojna i trafiłam tutaj. Oj chyba tak miało być, jakoś los mi podsunął rozwiąznia. Ale ze współpracy z Mecenasem Kutrzubą tez jestem zadowolona!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: umowadeweloperska, prawnik, lublin, szukam

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych