Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kogo polecacie do przeprowadzki firmy?

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 kosek77

kosek77

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 165 postów

Napisano 14 grudzień 2020 - 12:15

Kogo polecacie do przeprowadzki firmy? Zależy mi na firmie terminowej i solidnej. Mam do przewiezienia sporo drogiego sprzętu i nie chciałbym, żeby uległ on zniszczeniu w trakcie transportu. Pozdrawiam serdecznie

#2 Caryk88

Caryk88

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 199 postów

Napisano 16 grudzień 2020 - 09:24

Osobiście uważam, że szczególnie gdy mamy masę rzeczy do przewiezienia, pomoc firmy przeprowadzkowej jest nie do przecenienia. Mam za sobą korzystanie z usług https://mrowka-bagazowka.pl/i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony. Do każdego klienta podchodzą indywidualnie. Wszelkie kwestie są konsultowane, a przy tym już sam transport rzeczy odbywa się w naprawdę ekspresowym tempie. Co zaś do cennika, jak dla mnie jest on bardzo atrakcyjny, szczególnie biorąc pod uwagę najwyższą jakość usług.

#3 Guest_polina

Guest_polina
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2020 - 09:43

No jasne, że o wiele lepiej jest zatrudnić firmę, która całą przeprowadzkę zrobi za nas. Ja mogę polecić firmę Japa&Co. Mają naprawdę duże doświadczenie, co od razu widać po ich pracy. Uwijają się szybko, a do tego są bardzo pomocni, dzięki czemu przeprowadzkę z nimi wspomina się naprawdę miło. 

#4 Karolas

Karolas

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 21 grudzień 2020 - 11:29

A z jakiego miasta ? Myślę że firma z Zakopanego nie będzie jechać nad morze po rzeczy firmy  :)

#5 Michal_s71

Michal_s71

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 21 grudzień 2020 - 14:38

W ciemno polecam Global Service Przeprowadzki Warszawa, ta firma idealnie nadaje się do wykonywania kompleksowych i skomplikowanych przeprowadzek firmowych. Działają na terenie całego kraju. Ich pracownicy to doświadczona kadra, mają bardzo wysoką polisę na wszelkie zdarzenia. Naprawdę warto z nich skorzystać.

#6 Guest_Patrycja

Guest_Patrycja
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2020 - 22:03

Polecam firmę Taxi Bagażowe Kraków - oferują sprawny i bezpieczny transport mebli, sprzętów i dokumentów. Są rzetelni i godni zaufania.

#7 Guest_Patrycja

Guest_Patrycja
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2020 - 22:03

Polecam firmę Taxi Bagażowe Kraków - oferują sprawny i bezpieczny transport mebli, sprzętów i dokumentów. Są rzetelni i godni zaufania.

#8 jurek.koler

jurek.koler

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 01 marzec 2021 - 07:57

Jeśli pochodzisz z okolic Radomia, to polecam taką firmę jak > https://www.przeprowadzki-radom.pl/

Kompleksowa obsługa, kompletna pomoc przy przeprowadzce. Polecam.

#9 Guest_zośka dorota

Guest_zośka dorota
  • Goście

Napisano 01 marzec 2021 - 11:04

zośka dorota a tu nie przyczepiasz się, 

#10 rei

rei

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 203 postów

Napisano 02 marzec 2021 - 22:20

Ach te przeprowadzki... Ja mama już strach co to będzie u mnie. Muszę w ogóle sprawdzić jak ceno stoją przeprowadzki Warszawa Kabaty, bo nawet się nie orientuje. A czy znacie jakąś dobrą, sprawdzoną  firmę? Możecie mi kogoś  profesjonalnego polecici?

#11 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1247 postów

Napisano 03 marzec 2021 - 13:29

Chyba warto byłoby poszukać takiej firmy w swojej okolicy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych