Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wyprzedaże rocznika - na co warto zwrócić uwagę?

Wyprzedaże rocznika -

wróć do serwisu Moja Firma 8 odpowiedzi w tym temacie

#1 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 472 postów

Napisano 10 grudzień 2020 - 13:20

Cześć

Przychodzę do Was z pytaniem na jakie propozycje aut warto zwrócić uwagę jeśli chodzi o wyprzedaż rocznika 2020? Szukam też sprawdzonego salonu w Rzeszowie, pomożecie? :)

#2 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 560 postów

Napisano 11 grudzień 2020 - 12:25

W mojej opinii jeżeli szukacie profesjonalnego wsparcia w zakresie wyboru auta dla siebie, bądź dla firmy to tutaj jak najbardziej warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Auto Res Rzeszów gdzie zdecydowanie nie brakuje aut nowych i używanych takich marek jak Hyundai, Alfa Romeo, Jeep, czy Fiat także myślę że na wyprzedaży rocznika na pewno skorzystasz z miłą chęcią :)

#3 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 428 postów

Napisano 16 grudzień 2020 - 11:21

Tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić z wypowiedzią poprzednika i uważam, że to dobry kierunek jeżeli zależy Wam na profesjonalnym podejściu do klienta, dobrym zakresie cenowym i jednocześnie rozbudowanej ofercie aut nowych i używanych takich marek jak pisze poprzednik. Ja wziąłem u nich Fiata Ducato do firmy i jestem mega zadowolony z wyboru. Do tego niezła oferta wyprzedaży rocznika. 

#4 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 472 postów

Napisano 18 grudzień 2020 - 13:25

Dobrze wiedzieć, na pewno wezmę pod uwagę. Wasze pierwsze podpowiedzi wyglądają naprawdę ciekawie. 

#5 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 344 postów

Napisano 07 styczeń 2021 - 07:51

No i ja muszę się tutaj zgodzić. Jeżeli potrzebujcie konkretnej pomocy w zakresie wyboru auta, czy również przeprowadzenia serwisów to w wolnej chwili dobrze wybrać się do salonu Auto Res w którym nie brakuje propozycji aut nowych oraz używanych. Do tego topowe marki i rzeczowe podejście do klienta. Warto sprawdzić i czekamy na Wasze informacje jak wyszło!

#6 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 472 postów

Napisano 15 styczeń 2021 - 11:48

Przekonaliście mnie, chyba zdecyduję się na Fiata Tipo i udało mi się go trafić w Auto Res. Do tego ewentualnie może do firmy Ducato. 

#7 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 749 postów

Napisano 16 styczeń 2021 - 12:38

Bardzo dobrze, że dzielicie się informacjami z tego tematu.

#8 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 560 postów

Napisano 03 luty 2021 - 09:11

W takim razie mam nadzieję, ze jak już wybierzesz to podzielisz się z nami opiniami jak przebiegła realizacja i czy z zapewnionych warunków jesteś zadowolony. Pozdrawiam!

#9 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 428 postów

Napisano 04 luty 2021 - 08:45

Dokładnie, też nie ma się co zbyt długo wahać, bo okazje też szybko znikają. Dobrze więc systematycznie szukać ciekawych opcji i cieszyć się możliwościami. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych