Skocz do zawartości


Zdjęcie

Materiały do remontu i wyposażenia wnętrz kupujemy przez internet


2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

    Zaawansowany użytkownik

  • Administratorzy forów
  • 103195 postów

Napisano 10 grudzień 2020 - 11:44

Dekoracje, oświetlenie i farby to najczęściej kupowane przez Polaków kategorie produktów remontowo-wykończeniowych w Internecie – wynika z badania „Zwyczaje remontowe Polaków. Czy produkty do remontu i wykończenia wnętrz kupujemy online?” zleconego przez sieć supermarketów Bricomarché. Na te artykuły nabywane za pośrednictwem Internetu Polacy wydają średnio 465,35 zł miesięcznie, a nieco ponad 20 proc. ankietowanych więcej niż 500 zł miesięcznie. Badanie potwierdza, że e-commerce już teraz jest ważnym kanałem sprzedaży produktów do remontu, wykończenia lub wyposażenia domu, a zdaniem sieci Bricomarché jego znaczenie będzie regularnie wzrastać. Niewątpliwy wpływ na bardziej dynamiczny rozwój zakupów w Internecie ma pandemia COVID-19.

Powrót do artykułu: Materiały do remontu i wyposażenia wnętrz kupujemy przez internet

#2 Guest_Karolcia

Guest_Karolcia
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2020 - 11:44

Remontowaliśmy z mężem łazienkę i kuchnię, a to zawsze największe wyzwanie w chacie. Zakupy zrobiliśmy online w marketach budowlanych - wszystkie niezbędne materiały, a produkty do łazienki i kuchni zamówiliśmy na www.lazienka360.pl.

#3 Guest_Grzegorz

Guest_Grzegorz
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2021 - 01:07

Wykończenie podłogi polecam zlecić firmie FAKTOR Podłogi Obiektowe oferującej wysokiej jakości wykładziny wraz z montażem.

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych