Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Import auta z USA - wskazówki

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_GrzesiekInd

Guest_GrzesiekInd
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2020 - 11:20

Co sądzicie na temat aukcji aut z USA i oczywiście, czy warto pójść w tym kierunku i spróbować znaleźć fajne auto w niezłej cenie. Jeżeli tak, to też jak przeprowadzić całą transakcję i ściągnąć auto do Polski?

#2 Guest_FilipSz

Guest_FilipSz
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2020 - 11:22

Uważam, że warto bo sam kupiłem tak dwa ostatnie auta. Jednak co do pomocy w tym zakresie warto, żebyś odezwał się do bid.cars. Są to specjaliści o dużym doświadczeniu w tej branży i co najważniejsze skutecznie pomogą w ściągnięciu auta do kraju oraz ogólnie w samej aukcji. Ja swoje BMW X5 kupiłem w USA i jestem mega zadowolony z wyboru. Tym bardziej, że zaoszczędziłem naprawdę niezłą sumę.

#3 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2020 - 08:55

Przecież ostatnio pojawiło się mnóstwo doniesień medialnych, że te auta USA to jeszcze większe szroty niż te sprowadzane z Holandii czy Niemiec. Moim zdaniem fajną furę można już znaleźć też w Polsce. Wystarczy rozejrzeć się po ofertach z autami pokontraktowymi. To są tylko 3-4 letnie auta, bardzo często dobrze wyposażone i serwisowane w ASO. Ja bym sprawdził najpierw tam. Tym bardziej, że można je mieć od ręki, jeszcze tego samego dnia. Zależy jak będziemy je finansować. 

#4 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 453 postów

Napisano 11 grudzień 2020 - 11:09

Ja tam ma dobre doświadczenie przy ściąganiu auta z USA korzystając z pomocy BidCars. Mają dostęp do wielu aukcji na rynku, ale także co bardzo ważne zapewniają  transport do Europy. Mam nadzieję, że efekty końcowe będą jak najlepsze i u Ciebie, oby udało się znaleźć wymarzone auto w jak najlepszej cenie ;)

#5 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 625 postów

Napisano 20 grudzień 2020 - 22:00

Mam podobne zdanie i też jak już jesteś pewny, że chcesz kupić auto dla siebie korzystając z opcji importu USA to myślę że warto wziąć pod uwagę https://bid.cars/pl/ ponieważ bardzo sprawnie idzie jeżeli chodzi o licytację, transport i dostarczenie auta bezpośrednio do nas. Udało się złapać Audi A4 z 2018 roku. Cena licytacyjna naprawdę dobra, a do tego praktycznie do wymiany były tylko drzwi z jednej strony i szyba. 

#6 Guest_Czarek

Guest_Czarek
  • Goście

Napisano 26 marzec 2021 - 23:27

Firma SP Automotive sprowadza samochody z Ameryki. Polecam skorzystać z ich usług, są rzetelni i godni zaufania.

#7 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2518 postów

Napisano 14 wrzesień 2021 - 12:14

Sprowadzenie auta z USA - jak to widzicie? Opłaca się, czy średnio? Przeglądam dostępne modele i wygląda to ciekawie. Te same auta w Polsce kosztują sporo więcej. I teraz - jak do tego podejść? Te samochody są godne uwagi, solidne, trwałe, niezawodne? Co jeszcze ma tutaj znaczenie? Z częściami rozumiem, że nie ma problemów? 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy