Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Projekt łazienki

20 odpowiedzi w tym temacie

#1 Rumzi

Rumzi

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 07 grudzień 2020 - 10:04

Cześć! Zawsze marzyłam o łazience i garderobie przy sypialni. W domu, który się buduje, tak właśnie będzie. Zakładaliśmy od początku, że w tej łazience będzie WC, umywalka i kabina prysznicowa (niestety składana, bo inaczej się nie da, a może da?). Teraz nas olśniło, że może zrezygnować z prysznica i zrobić tylko WC i duży blat z dwoma umywalkami. Ograniczają nas wymiary pomieszczenia - 180x186 cm. Pokażcie proszę Wasze rozwiązania.

Usługi Remontowo-Budowlane Start
ul. Konrada Wallenroda 2c/5
20-607 Lublin
NIP: 9462168253
Regon: 060343621
tel.: 693 466 295
e-mail: info@lublinrolety.pl

#2 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 564 postów

Napisano 07 grudzień 2020 - 10:50

Ja mam łazienkę 1.6x2.1 i mam prysznic, umywalkę, WC. Dlaczego Ty miałabyś u siebie nie zmieścić? Zrób tylko prysznic typu walk in bo on zajmuje najmniej miejsca, najlepiej bez brodzików itp bo to tez mocno dzieli przestrzeń i tyle .

Zerknij sobie na stronę katalogu firmy Deante:

https://deante.pl/pl...iny-prysznicowe

Mają sporo takich systemów do niewielkich łazienek.

Jak dla mnie taki prysznic to spora wygoda. 

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#3 ilonakaminska80

ilonakaminska80

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 145 postów

Napisano 11 styczeń 2021 - 09:56

jeśli szukasz ciekawych propozycji aranżacyjnych to powinieneś zajrzeć tutaj: https://www.mirjan24...ry/2-inspiracje

z pewnością znajdziesz coś dla siebie ;)

#4 janciak

janciak

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 14 styczeń 2021 - 11:31

Generalnie dobry projekt to podstawa, teraz jest tyle różnych rozwiązań, że bez problemu coś wymyśli Ci projektant i zmieścisz wszystko, czego potrzebujesz :) Co ważne, zwracaj też uwagę na takie 'drobne' elementy jak np baterie łazienkowe, one też potrafią wiele zmienic. Tutaj np jest fajny sklep z takim asortymentem - https://sklep.sotbe.com/myślę że warto sprawdzić :) 

#5 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1291 postów

Napisano 14 styczeń 2021 - 11:44

Z pewnością da się zaprojektować małe pomieszczenia w taki sposób by niczego nie tracić.

#6 mozaila

mozaila

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 26 styczeń 2021 - 10:41

Osobiście bardzo lubię różne projekty domów oglądać, sama zastanawiam się nad projektem łazienki, ale chyba ostatecznie poczytam jeszcze na temat projektowania u https://domabc.pl/   bo naprawde maja fajne artykuly 

#7 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 992 postów

Napisano 01 luty 2021 - 10:13

Z takich szczegółów, polecam umywalki nablatowe. Wyglądają nowocześnie, elegancko.

#8 wolna

wolna

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 194 postów

Napisano 25 luty 2021 - 08:51

Projekt to jedna sprawa, a wykonanie to druga. Trzeba też zakupić niezbędne elementy wyposażenia łazienki. W tym celu warto odwiedzić takie miejsce jak hurtownia hydrauliczna stalowa wola: https://hap.pl/. Oferta jest bardzo bogata.

#9 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 14 marzec 2021 - 13:02

moze usługi minterior.pl?

#10 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 862 postów

Napisano 16 marzec 2021 - 11:34

Łazienka zdecydowanie musi być pomieszczeniem funkcjonalnym, warto dokładnie ją rozplanować.

#11 Guest_majka635

Guest_majka635
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2021 - 15:42

Tak i to w najdrobniejszych szczegółach. Nasz projekt taki jest. Projektantka, która de facto jest moją koleżanką podała nam praktycznie wszystko jak na tacy nawet z adresami sklepów. Łazienka jest dokładnie taka jak chcieliśmy, a dziś zamówiłam w superwnetrze.pl wieszaki łazienkowe, dozownik na mydło, szczotkę do toalety WC, a i jeszcze wzięłam fajny, nieduży kosz na śmieci. Dobry moment wybrałam na zakupy bo mają sporo rzeczy w promocyjnych cenach.

#12 Magda.Olech

Magda.Olech

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 93 postów

Napisano 19 kwiecień 2021 - 08:00

Warto szukać inspiracji w internetowych sklepach - od razu można zakupić upatrzone meble. Jak tak zrobiłam, a super meble łazienkowe znalazłam na Mirjan24 

#13 Guest_Hubert

Guest_Hubert
  • Goście

Napisano 25 maj 2021 - 19:46

Wszystko co niezbędne do wyposażenia łazienki znajdziesz w ofercie sklepu UNISTAL. Zakupy można zrobić online. Polecam, sklep oferuje wiele artykułów wysokiej jakości w dobrej cenie!

#14 Guest_natalie

Guest_natalie
  • Goście

Napisano 30 maj 2021 - 12:15

Gdybyscie dobrej jakości baterii szukali do łązienki polecam Sotbe, świetny wybór i na prawde dobra jakosc no i nowoczesny design

#15 tatianawo

tatianawo

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 02 czerwiec 2021 - 13:31

Małe pomieszczenia można też ciekawe zaaranżować. Wystarczy nie marnować przestrzeni. Np skorzystajcie z grzejnika na ścianę, który będzie w dodatku płaski. Dzięki temu nie zabierze tych cennych centymetrów! 

#16 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1247 postów

Napisano 14 czerwiec 2021 - 08:59

A może projektant wnętrz coś wykombinuje? Nie warto iść na takie duże kompromisy

Always look on the bright side of life!

#17 magda11-11

magda11-11

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 27 czerwiec 2021 - 10:20

Ja do swojej łazienki znalazłam oświetlenie w moim ulubionym sklepie z lampami https://www.mlamp.pl- piękny kinkiet czarny LED
Sklep mlamp.pl ma bardzo szeroki wybór lamp sufitowych - już oświetliłam od nich połowę swojego mieszkania  :)  

#18 widlo

widlo

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 06 lipiec 2021 - 14:27

Widziałam ostatnio bardzo fajny sklep internetowy gdzie można znaleźć wieszak na klucze wieszaki łazienkowe, podpórki do książek i wiele innych bardzo pomocnych rzeczy. Koniecznie sprawdźcie oferty bo są atrakcyjne i ciekawe. Polecam serdecznie.

#19 mirek23

mirek23

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 06 lipiec 2021 - 16:07

Łazienka jest bardzo ważnym miejscem w każdym domu, więc warto zaplanować dokładnie jej wyposażenie. Na stronie https://www.edinos.p...ki-pod-umywalkeznajdziecie bardzo ładne i wykonane z niezwykłą starannością szafki pod umywalkę. Każdy powinien znaleźć coś w swoim guście. Sam wybrałem jedną z szafek w kolorze brązowym i jestem bardzo zadowolony. Jest bardzo łatwa w utrzymaniu czystości.

#20 Guest_Nelia

Guest_Nelia
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2021 - 17:10

Dobre baterie łazienkowe i kuchenne kupicie z Sotbe, marka bardzo dobra. Baterie w stylu skandynawskim, 5 lat gwarancji, warte zakupu

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych