Kategorie
Skocz do zawartości

Projekt łazienki

Rumzi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Zawsze marzyłam o łazience i garderobie przy sypialni. W domu, który się buduje, tak właśnie będzie. Zakładaliśmy od początku, że w tej łazience będzie WC, umywalka i kabina prysznicowa (niestety składana, bo inaczej się nie da, a może da?). Teraz nas olśniło, że może zrezygnować z prysznica i zrobić tylko WC i duży blat z dwoma umywalkami. Ograniczają nas wymiary pomieszczenia - 180x186 cm. Pokażcie proszę Wasze rozwiązania.

Ja mam łazienkę 1.6x2.1 i mam prysznic, umywalkę, WC. Dlaczego Ty miałabyś u siebie nie zmieścić? Zrób tylko prysznic typu walk in bo on zajmuje najmniej miejsca, najlepiej bez brodzików itp bo to tez mocno dzieli przestrzeń i tyle .

Zerknij sobie na stronę katalogu firmy Deante:

https://deante.pl/pl/kabiny-prysznicowe

Mają sporo takich systemów do niewielkich łazienek.

Jak dla mnie taki prysznic to spora wygoda. 

• 1 miesiąc temu...

Generalnie dobry projekt to podstawa, teraz jest tyle różnych rozwiązań, że bez problemu coś wymyśli Ci projektant i zmieścisz wszystko, czego potrzebujesz :) Co ważne, zwracaj też uwagę na takie 'drobne' elementy jak np baterie łazienkowe, one też potrafią wiele zmienic. Tutaj np jest fajny sklep z takim asortymentem - https://sklep.sotbe.com/myślę że warto sprawdzić :) 

• 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Tak i to w najdrobniejszych szczegółach. Nasz projekt taki jest. Projektantka, która de facto jest moją koleżanką podała nam praktycznie wszystko jak na tacy nawet z adresami sklepów. Łazienka jest dokładnie taka jak chcieliśmy, a dziś zamówiłam w superwnetrze.pl wieszaki łazienkowe, dozownik na mydło, szczotkę do toalety WC, a i jeszcze wzięłam fajny, nieduży kosz na śmieci. Dobry moment wybrałam na zakupy bo mają sporo rzeczy w promocyjnych cenach.

• 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Wszystko co niezbędne do wyposażenia łazienki znajdziesz w ofercie sklepu UNISTAL. Zakupy można zrobić online. Polecam, sklep oferuje wiele artykułów wysokiej jakości w dobrej cenie!

• 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Łazienka jest bardzo ważnym miejscem w każdym domu, więc warto zaplanować dokładnie jej wyposażenie. Na stronie https://www.edinos.pl/szafki-pod-umywalkeznajdziecie bardzo ładne i wykonane z niezwykłą starannością szafki pod umywalkę. Każdy powinien znaleźć coś w swoim guście. Sam wybrałem jedną z szafek w kolorze brązowym i jestem bardzo zadowolony. Jest bardzo łatwa w utrzymaniu czystości.

• 3 tygodnie później...

Musicie wiedzieć, że nie każdy projektant wnętrz przyjmuje zlecenia na jedno tylko pomieszczenie. U nas tak było - kilku projektantów nam odmówiło, wykonania tylko projektu łazienki. Dopiero pani Sandra Mayer - www.mayer.org.pl/ nie robiła z tego problemu i zajęła się wszystkim profesjonalnie i z zaangażowaniem. Stworzyła funkcjonalne i eleganckie wnętrze, pasujące do całości domu i do naszych potrzeb. Wszystko wykonała terminowo . Polecam jej biuro.

• 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Jak wszystko się dobrze przemyśli, to jest się w stanie właściwie wszystko zmieścić :P ale w takiej łazience musi być dobrze dobrany każdy element, nawet takie mniejsze 'szczegóły' jak na przykład baterie łazienkowe. Jeśli chodzi o nie to polecam ten sklep - https://sklep.sotbe.com/, właśnie do takich małych prysznicy czy umywalek baterie tym bardziej muszą być dobrze dopasowane. 

Jeśli zależy ci na eleganckim wystroju łazienki to koniecznie zamontuj kamienne blaty przy umywalce, a ściany i podłogę pokryj również kamieniem. Polecam tu zakład kamieniarski KAMSTONE. Perfekcyjnie wykonują takie zlecenia.

U nas z projektem łazienki poszło sprawnie, gorzej było z kupieniem wszystkiego, ponieważ większość rzeczy było niedostępnych. Grzejnik do łazienki i baterie prysznicowe udało mi się kupić w świetnej cenie w sklepie https://www.ceramikalineaart.pl/zachęcam do zobaczenia produktów u nich. 

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...