Skocz do zawartości

Zdjęcie

Najlepszy kurier jaki?

wróć do serwisu Kadry 8 odpowiedzi w tym temacie

#1 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 732 postów

Napisano 06 grudzień 2020 - 17:23

Który Waszym zdaniem kurier jest najlepszy i najtańszy? Macie jakiegoś swojego jednego sprawdzonego?

#2 sakira23

sakira23

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 81 postów

Napisano 06 grudzień 2020 - 17:29

Nadaj przez internet a na pewno będziesz mieć taniej, np taka paczka kurierem DPD . Wielu kurierów też udostępnia sprawdzanie miejsca pobytu paczki. Wygodna opcja trzeba przyznać, nie ma mowy że coś zaginie po drodze

#3 palma_rajska

palma_rajska

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 07 grudzień 2020 - 14:00

Ja jestem zawsze zadowolona z DPD :)

#4 małgo.kupiec

małgo.kupiec

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 30 grudzień 2020 - 22:16

Od dłuższego czasu współpracujemy z firmą kurierską Riders, https://www.riders.com.pl/ i szczerze ich polecam. Mają super podejście do klienta, a przede wszystkim są terminowi. To jest coś, co ich naprawdę bardzo wyróżnia, przesyłki są zawsze na czas.

#5 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 363 postów

Napisano 27 luty 2021 - 11:51

jeżeli o nas chodzi to zdecydowaliśmy się na współpracę z Pakersi https://pakersi.pl/ w przypadku których będziecie mogli liczyć na profesjonalizm obsługi, dobre warunki i jednocześnie możliwości przesłania zarówno mniejszych paczek, jak i duże przesyłki paletowe w naprawdę dobrych cenach. Dlatego jak do tej pory współpraca układa nam się jak najbardziej pomyślnie. Pozdrawiam serdecznie!

#6 Guest_Kordian

Guest_Kordian
  • Goście

Napisano 28 luty 2021 - 09:38

epaka.pl polecam. Tani kurier, najlepsze usługi kurierskie i można nadać lub odebraç przesyłkę w całej Polsce. Korzystam z usług od 5 lat i w pracy i w firmie.

#7 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 792 postów

Napisano 03 marzec 2021 - 15:10

Ja korzystałam z usług różnych firm kurierskich i na chwilę obecną kompletnie nie potrafiłabym wskazać najlepszej..

#8 Edab

Edab

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 03 marzec 2021 - 16:03

W moim przypadku tylko Paczkomaty, kurierzy zawodzą, a tak mam dużą elastyczność.

#9 kerryjane72

kerryjane72

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 122 postów

Napisano 16 marzec 2021 - 09:20

Paczkomaty jak najbardziej, ale ja też korzystam dosyć często z usług Poczty, też mają oczywiście konkurencyjne ceny, a problemów z paczkami jeszcze nie miałam. Paczki Ekspres 24 zawsze szybko dochodzą. Tak na prawdę to też trzeba podejść do każdej paczki indywidualnie bo u jednego kuriera tańszy będzie list, u innego z kolei wysyłka paletowa itp.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych