Skocz do zawartości

Zdjęcie

samochód firmowy

wróć do serwisu Księgowość 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 IwonaTAX

IwonaTAX

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 04 grudzień 2020 - 21:10

Mam problem. Mianowice mam klienta, który zakłada działalność gospodarczą i podpisuje umowę współpracy z firmą, ta firma w ramach tej współpracy 1. przez pierwszy miesiąc karze mu korzystać z własnego samochodu (ale zwróci koszty z tym związane) i 2. później ten partner dostaje od nich samochód służbowy , I teraz kwestia jak to rozliczać? czy rozliczać skoro zwracają koszty lub dają samochód służbowy na użytkowanie.

#2 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 451 postów

Napisano 10 grudzień 2020 - 11:59

Obecnie nie trzeba mieć samochodu firmowego jeśli korzystamy z niego tylko i wyłącznie sporadycznie. Na https://shuttle24.pl/ jest dostępna oferta na wynajem samochodu z kierowcą na cały dzień, Takich ofert w Internecie i każdym mieście jest bardzo dużo. I czasami są one bardziej opłacalne, niż posiadanie własnego samochodu. 

#3 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 421 postów

Napisano 18 styczeń 2021 - 20:45

W mojej ocenie jeżeli szukacie profesjonalnej pomocy w zakresie radzenia sobie z flotą firmową oraz jej odpowiednim optymalnym rozwojem to na pewno mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę wsparcie ze strony specjalistów jakie przygotowała firma Flotman. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej, jak działają oraz jakie możliwości są w stanie zapewnić to warto zajrzeć na ich bloga, gdzie dowiecie się więcej m.in jak działa nowy moduł https://www.flotman....ikacji-flotman/ i jakie opcje są w stanie zapewnić dla firm transportowych. 

#4 Agnieszka17

Agnieszka17

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 21 styczeń 2021 - 19:18

Jak już mowa o samochodach to warto wiedzieć ze nie zależnie czy firmowe czy prywatne dobrze jest zadbać o porządne  kosmetyki samochodowe  One zawsze dobrze wpłyną na nasze auta, będą one dłużej nam służyły, bo dobre kosmetyki tez dbają o trwałość danej powierzchni auta, niezależnie czy to jest lakier czy tapicerka wewnątrz.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy