Skocz do zawartości

- - - - -

Reklama biura w internecie - pytanie

reklama biura rachunkowego

wróć do serwisu Księgowość 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2020 - 15:40

Cześć, chciałabym poprosić o pomoc. Zamierzam poreklamować usługi księgowe w Internecie. Od znajomych słyszałam, że to nie daje efektów i bardzo łatwo przepalić pieniądze, a poza tym to zdarzają się specyficzni Klienci i trochę się boję. Chciałabym coś na temat dowiedzieć się, może poczytać, ale mam wrażenie, że większość materiałów to tak naprawdę teksty reklamowe, gdzie tylko wypisują same superlatywy. Czy ktoś mógłby polecić mi jakieś rzetelne źródło wiedzy lub podzielić się swoimi doświadczenia w zakresie reklamy internetowej?

#2 Guest_Zbyszek

Guest_Zbyszek
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2020 - 10:33

Właśnie zastanawiam się nad tym samym. Poczytałem trochę o tym, trafił mi się nawet ciekawy materiał, także zaryzykuję. W poradniku Gazety Prawnej o renomie biura rachunkowego z listopada 2020 jest taki ciekawy rozdział o kampanii w Internecie. Tak, jak koleżanka również chętnie poznałbym Wasze doświadczenia z zakresu reklamy, takie praktyczne, bo sam takiego nie mam i nie wiem czy się opłaca. 

#3 Guest_Stefan

Guest_Stefan
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2020 - 17:35

jak umiesz prowadzić kampanię w Internecie to warto, a jak nie to nie warto 

#4 Delern

Delern

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 grudzień 2020 - 09:17

Witam, po nowym roku ruszam z kampanią na FB. Najpierw testy, potem stała reklama. Dam znać jak poszło.

Żeby reklamować cokolwiek w intrenecie, trzeba się znać na reklamie. Nie będę się reklamował czymś w stylu: prowadzimy KPiR, pełną księgowość, kadry i pace, miła obsługa, 1500 lat doświadczenia. To jest w zakresie każdego biura rachunkowego. Na reklamie, tak samo jak na księgowości trzeba się po porostu znać. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy