Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rynek nieruchomości - jaki jest popyt na mieszkania?

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 103154 postów

Napisano 02 grudzień 2020 - 10:23

Czy po wprowadzeniu nowych ograniczeń z powodu COVID-19 spadło zainteresowanie zakupem nowych mieszkań? Czy od wiosny zwiększyła się ilość osób kupujących inwestycyjnie, lokujących gotówkę w nieruchomości? Czy wśród klientów deweloperów pojawili się zagraniczni inwestorzy?

Powrót do artykułu: Rynek nieruchomości - jaki jest popyt na mieszkania?

#2 Guest_Waldek

Guest_Waldek
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2020 - 10:23

Nawet w pandemii gdzieś mieszkać trzeba, więc zainteresowanie mieszkaniami się nie kurczy. Z żoną nazbieraliśmy pieniądze na wkład i właśnie jesteśmy w trakcie załatwiania kredytu na mieszkanie w Otwocku od wwwconstruction. Podoba mi się, że będziemy mieli tam piętro z poddaszem, dzięki czemu każde z nas pędzie mogło komfortowo pracować zdalnie. A do tego mieszkanie położone jest w senatoryjnej części miasta a do Warszawy jest stąd niedaleko.

#3 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 444 postów

Napisano 16 grudzień 2020 - 21:51

Jeżeli szukacie dobrych ofert nieruchomości w Krakowie, to jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę ofertę deweloperską przygotowaną przez https://www.superkrak.com.pl/ zaglądając na ich stronę internetową mam nadzieję, że znajdziecie dobrą ofertę dla siebie i rodziny.

#4 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1203 postów

Napisano 18 grudzień 2020 - 12:26

Z pewnością teraz bardzo dużo buduje się przede wszystkim mieszkań, których nic tylko przybywa. Te z kolei nierzadko są wykupywane pod wynajem.

#5 fiskimiriski

fiskimiriski

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 04 styczeń 2021 - 19:18

Ogólnie jeśli chodzi o same nieruchomości to moim zdaniem bardzo ważną sprawą jest szybka i dobra sprzedaż. Ja jak miałem sytuację, iż musiałem szybko sprzedać mieszkanie to zgłosiłem się do https://kupujemym.pl/i to właśnie oni zdecydowali się skupić moją nieruchomość za gotówkę.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy