Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie roszczenia przysługują przedsiębiorcy, który ucierpiał w wypadku z winy innej osoby?

wróć do serwisu Moja Firma 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 103154 postów

Napisano 30 listopad 2020 - 20:06

Szkoda na osobie, która jest przedsiębiorcą, może powodować perturbacje nie tylko w życiu osobistym poszkodowanego, ale i w prowadzonej działalności gospodarczej.

Powrót do artykułu: Jakie roszczenia przysługują przedsiębiorcy, który ucierpiał w wypadku z winy innej osoby?

#2 Guest_Lucjan56

Guest_Lucjan56
  • Goście

Napisano 30 listopad 2020 - 20:06

To sytuacja dla firmy odszkodowawczej. Polecam skorzystanie z usług Advoco. Mają wieloletnie doświadczenie i świetne podejście do klienta. Z nimi udało mi się wygrać niejedną sprawę. Polecam ich każdemu!

#3 Guest_Antoni32

Guest_Antoni32
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2021 - 20:26

Podbijam komentarz poprzednika. Advoco świetnie sprawdzi się w takiej sprawie ;)

#4 Guest_Olek922

Guest_Olek922
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2021 - 04:04

Oferuję dopłaty do odszkodowań:

Odkupię kosztorysy za szkody OC i AC prześlij mi kosztorys a powiem ile mogę za niego zapłacić.

Zadośćuczynienie za wypadki śmiertelne do 20 lat wstecz dla członków rodziny, obrażenia osobowe - szkody osobowe, itp.

Oferuję pomoc prawną w wywalczeniu należności za nieterminową likwidację szkód komunikacyjnych między innymi:

- Kiedy wypłata pieniędzy nastąpiła po 30 dniach od zgłoszenia szkody bez wcześniejszego poinformowania ( bez wysłania 30 stki),

- Jeśli wypłata za pojazd zastępczy nastąpiła po terminie 14 dni od wysłania dokumentów do ubezpieczalni ( jeśli wiemy że dokumenty faktycznie dotarły). Towarzystwo Ubezpieczeniowe ma obowiązek rozliczyć dodatkowe koszty w terminie 14 dniowym oraz do tego dnia mamy otrzymać pieniądze na konto. .

Jeśli masz wątpliwości czy szkoda jest zlikwidowana nieterminowo zadzwoń do mnie lub masz inne pytania chętnie na nie odpowiem.

Zainteresowanych serdecznie zapraszam tel 668 810 547 OLEK

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy