Skocz do zawartości

Zdjęcie

Suma ubezpieczenia autocasco a wypłata odszkodowania

wróć do serwisu Moja Firma 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 103154 postów

Napisano 30 listopad 2020 - 20:03

Ubezpieczenia autocasco (AC) jest Ubezpieczeniem dobrowolnym. Zakłady ubezpieczeń opracowują Ogólne warunki ubezpieczenia autocasco pojazdów, których treść stanowi integralną część umowy (polisy). Ogólne warunki mogą więc różnić się między sobą, o czym należy pamiętać. Dlatego zawierając umowę, dobrze jest porównać oferty kilku zakładów ubezpieczeń nie tylko w zakresie wyliczonej składki.

Powrót do artykułu: Suma ubezpieczenia autocasco a wypłata odszkodowania

#2 Guest_Konrad45

Guest_Konrad45
  • Goście

Napisano 30 listopad 2020 - 20:03

O odszkodowanie z AC warto walczyć z firmą odszkodowawczą. Często bowiem wypłaty są zaniżane lub w ogóle odmawia się wypłaty w sytuacji, kiedy ona się należy. Miałem taką sytuację. Na szczęście skorzystałem ze wsparcia firmy odszkodowawczej Advoco i pomogli mi wywalczyć co moje ;)

#3 Guest_Kamil34

Guest_Kamil34
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2021 - 20:24

Gdyby ktoś szukał sprawdzonej firmy odszkodowawczej to polecam Advoco. Świetni fachowcy. Obsługa na najwyższym poziomie.

#4 Guest_Olek

Guest_Olek
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2021 - 04:03

Oferuję dopłaty do odszkodowań:

Odkupię kosztorysy za szkody OC i AC prześlij mi kosztorys a powiem ile mogę za niego zapłacić.

Zadośćuczynienie za wypadki śmiertelne do 20 lat wstecz dla członków rodziny, obrażenia osobowe - szkody osobowe, itp.

Oferuję pomoc prawną w wywalczeniu należności za nieterminową likwidację szkód komunikacyjnych między innymi:

- Kiedy wypłata pieniędzy nastąpiła po 30 dniach od zgłoszenia szkody bez wcześniejszego poinformowania ( bez wysłania 30 stki),

- Jeśli wypłata za pojazd zastępczy nastąpiła po terminie 14 dni od wysłania dokumentów do ubezpieczalni ( jeśli wiemy że dokumenty faktycznie dotarły). Towarzystwo Ubezpieczeniowe ma obowiązek rozliczyć dodatkowe koszty w terminie 14 dniowym oraz do tego dnia mamy otrzymać pieniądze na konto. .

Jeśli masz wątpliwości czy szkoda jest zlikwidowana nieterminowo zadzwoń do mnie lub masz inne pytania chętnie na nie odpowiem.

Zainteresowanych serdecznie zapraszam tel 668 810 547 OLEK

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy