Skocz do zawartości

Zdjęcie

Odszkodowanie za wypadek dziecka na placu zabaw, na kolonii

wróć do serwisu Moja Firma 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 103154 postów

Napisano 30 listopad 2020 - 19:55

Nie zawsze aktywność dzieci na placach zabaw, koloniach, czy aquaparkach jest bezpieczna, bowiem mimo zachowania środków ostrożności może dojść do wypadku. W takiej sytuacji rodzic może domagać się odszkodowania. Jak to zrobić?

Powrót do artykułu: Odszkodowanie za wypadek dziecka na placu zabaw, na kolonii

#2 Guest_Marta45

Guest_Marta45
  • Goście

Napisano 30 listopad 2020 - 19:55

W takiej sytuacji warto poradzić się firmy odszkodowawczej. Profesjonaliści ocenią sytuacje i określą czy jest szansa walczyć o odszkodowanie. Moje dziecko miało wypadek na kolonii, na szczęście niegroźny. Skonsultowałam się z firmą Advoco i udało się wywalczyć odszkodowanie. Polecam usługi tej firmy, mają bardzo profesjonalne podejście do klienta.

#3 Guest_Rafal85

Guest_Rafal85
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2020 - 13:22

Proponuje skontaktowac się z jedną z firm zajmujacych sie odszkodowaniami. Takie firmy nie pobierają żadnych opłat i są skuteczne w uzyskiwaniu odszkodowań. Ich prowizja pobierana jest z kwoty, którą wywalczą więc wydaje sie fair.

polecam np. nalezysie.pl

#4 Guest_Anka27

Guest_Anka27
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2021 - 20:17

Taki wypadek to bardzo przykra sytuacja. Szczęście w nieszczęściu jest takie, że można wówczas ubiegać się o odszkodowanie. Sama skorzystałam z usług Advoco. Na szczęście sam wypadek nie był groźny, ale wymagał interwencji lekarskiej, co już kwalifikuje się do walki o odszkodowanie. Myślę, że nie warto odpuszczać w takiej sytuacji.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy