Skocz do zawartości

Zdjęcie

Budownictwo zeroenergetyczne - jak to się robi?

1 odpowiedź w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 103154 postów

Napisano 26 listopad 2020 - 20:16

Nowoczesne budownictwo zeroenergetyczne pozwoli w pełni wykorzystać potencjał odnawialnych źródeł energii (OZE). Powstają już na świecie budynki, które są w stanie produkować dwukrotnie większą ilość energii, niż wynosi ich zapotrzebowanie. Także w Polsce opracowuje się technologie umożliwiające optymalne wykorzystanie zielonej energii. Przyszłość budownictwa tkwi właśnie w odpowiednim wykorzystaniu zebranej energii, m.in. z paneli fotowoltaicznych, w taki sposób, aby jak najmniej się jej marnowało.

Powrót do artykułu: Budownictwo zeroenergetyczne - jak to się robi?

#2 Guest_joasia

Guest_joasia
  • Goście

Napisano 26 listopad 2020 - 20:16

Naprawdę opłaca sie wybrać takie dom zeroenergetyczny. Sama mam taki od 2 lat (budowany przez firme box haus) i patrząc na to, jak szybko ceny energii elektrycznej idą w górę, to pewnie mi sie zaraz zwróci inwestycja w panele i pompy ciepła. Moim zdaniem dom zeroenergetyczny to dom przyszłości. Polska w ogóle nie inwestucje jako kraj w energię odnawialną, pakuje się pieniądze w nierentowne gornictwo, więc jak sami nie zadbamy o to, żeby jakoś zmniejszyć rachunki za prąd, to będziemy połowę pensji niedługo na to przeznaczac ;/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy