Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Poszukiwane biuro księgowe

wróć do serwisu Księgowość 10 odpowiedzi w tym temacie

#1 MichalWP85

MichalWP85

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 26 listopad 2020 - 10:33

Witam,

Poszukuję biura księgowego do firmy transportowej, przy poniższych założeniach:

- sp. z o.o.

- około 550-600 dokumentów kosztowych i sprzedażowych miesięcznie (w tym ok. 1/3 dokumentów wystawianych na zagranicznych kontrahentów),

- 7 pracowników,

- zwroty vat z transakcji międzynarodowych

- rejon: mazowieckie, Błonie k. Warszawy

- rozliczanie różnic kursowych

Czy jesteście Państwo w stanie zaoferować mi cenę za taką usługę?

Dziękuję i pozdrawiam

#2 Marek771

Marek771

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 02 grudzień 2020 - 08:21

Witam. Spróbuj odezwać się do https://www.ec-biuro-rachunkowe.pl/. Może jeszcze posiada moce przerobowe. Współpracujemy 2 lata i nie mam żadnych zastrzeżeń. Sam wiesz, że na rynku jest sporo biur rachunkowych, ale niektóre niestety odbiegają jakościowo od tych najlepszych. Poczytaj opinie, zadzwoń i porozmawiaj. Powodzenia

#3 Guest_Ludmiła89

Guest_Ludmiła89
  • Goście

Napisano 01 marzec 2021 - 06:55

Polecam: www.qualitydot.pl. Moja współpraca z nimi trwa dwa lata i nie wiem, jak wcześniej radziłam sobie sama że swoją księgowością ;) Wszystko mam zrobione w terminie, jest porządek, zawsze służą też w zakresie doradztwa czy wsparcia w innych aspektach. Jak mam problem, zawsze pomogą :)

#4 NataliaKul33

NataliaKul33

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 27 kwiecień 2021 - 08:53

Z całego serca mogę polecić Biuro rachunkowe UPIK KANCELARIA, posiadają kompleksową obsługę księgową oraz wsparcie prawnika. Cena jest adekwatna co do jakości usług, jestem z nich zadowolona, kontakt z biurem jest bardzo dobry, wszystkie zlecone sprawy zostają wypełnione w terminie. https://upik.com.pl/ Cenik jest podany na stronie, również podany co do ilości księgowanych dokumentów. 

#5 KarolinaPL

KarolinaPL

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 121 postów

Napisano 22 maj 2021 - 17:24

Wydaje mi się, że możesz skontaktować się również z biurem rachunkowym www.elma-partner.pl z Bydgoszczy. Zajmują się m.in. pełną księgowością, obsługą kadrową, sprawozdaniami finansowymi oraz ryczałtem ewidencjonowanym. Dysponują dużym doświadczeniem, wykwalifikowaną kadrą księgowych oraz atrakcyjną ofertą.

#6 Guest_Tomasz

Guest_Tomasz
  • Goście

Napisano 25 maj 2021 - 22:58

Polecam usługi biura rachunkowego TAX SAFE, z którego usług sam korzystam. To rzetelna firma. Specjaliści z tego bura są godni zaufania.

#7 Guest_Dell

Guest_Dell
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2021 - 10:22

Ja mam takie biuro we wroclawiu, ktore polecam :)

#8 dell

dell

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 16 czerwiec 2021 - 10:26

Ja mam takie biuro we wroclawiu, ktore polecam :)

https://mb-ksiegowa.pl/

#9 wera_

wera_

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 76 postów

Napisano 28 czerwiec 2021 - 11:12

U mnie wybór padł na biuro rachunkowe Katowice ASK-Finance. Szczerze polecam, mają szeroką ofertę, więc każdy znajdzie u nich usługi dla siebie. Fajne warunki współpracy, od pół roku powierzam im księgowość swojej firmy i jak dotąd bez jakichkolwiek problemów. 

#10 iconsa

iconsa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 09 sierpień 2021 - 14:03

Jeśli chodzi o księgowość, to jest to branża na której moim zdaniem nie warto oszczędzać. Bo dobra księgowa gwarantuje nam spokój i bezpieczeństwo. Na www.volenti.pl/biuro-rachunkowe/ jest dostępna oferta jednego z takich biur właśnie. Myślę, że można się z tą ofertą również zapoznać. 

#11 kosek77

kosek77

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 257 postów

Napisano 06 październik 2021 - 13:59

Świetnie sobie radzi biuro www.effepro.eu. Współpracuje z nimi i zdecydowanie mogę polecić. Doskonali specjaliści, którzy mają spore doświadczenie jeśli chodzi o prowadzenie księgowości . Świetne podejście do klienta, bardzo dobry kontakt z nimi. Obecnie wszystko dzieje się oczywiście w zakresie kontaktu online więc są w stanie prowadzić sprawy firm z całego kraju.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych