Skocz do zawartości

Zdjęcie

Okulary

wróć do serwisu Księgowość 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 travolta

travolta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 293 postów

Napisano 25 listopad 2020 - 13:51

Czy jest jakaś możliwośc poprawienia wady wzroku inna niż okulary albo soczewki? 

Niestety ale nie jestem w stanie przekonac się do okularów. 

#2 ivojim

ivojim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 200 postów

Napisano 25 listopad 2020 - 14:39

Może spróbuj się przełamać i zacznij nosić soczewki? Boisz się je założyć czy próbowałaś i się źle w nich czujesz? Ja nosiłam na początek okulary, ale gdy przekonałam się do soczewek to jest mi teraz osobiście z nimi wygodniej i czuje się lepiej, dlatego polecam. Wada raczej się nie ustabilizuje jeśli nie będziesz nosić okularów bądź soczewek, tylko wciąż pogłębiać:/

Ewentualnie poszukaj dla siebie nowych oprawek w sklepach online, jak tutaj:

https://c-o.com.pl/o...nia,cp7,pl.html

W sklepie mają sporo ładnych modeli. 

#3 tobiasz44

tobiasz44

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 25 listopad 2020 - 17:32

Niestety ale innej poprawy niż okulary czy soczewki nie ma, no chyba że jakaś laserowa korekcja wady wzroku. Ja też na samym początku nie mogłem się przekonać do okularów ale po pewnym czasie się przyzwyczaiłem do nich. 

A to tylko i wyłącznie za sprawą mojego okulisty do którego chodzę na wizyty https://wzroker.pl/ świetnie dobrał oprawki oraz szkła w których widzę teraz wszystko jak należy.  

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 25 listopad 2020 - 20:38

Może spróbuj się przełamać i zacznij nosić soczewki? Boisz się je założyć czy próbowałaś i się źle w nich czujesz? Ja nosiłam na początek okulary, ale gdy przekonałam się do soczewek to jest mi teraz osobiście z nimi wygodniej i czuje się lepiej, dlatego polecam. Wada raczej się nie ustabilizuje jeśli nie będziesz nosić okularów bądź soczewek, tylko wciąż pogłębiać:/

Ewentualnie poszukaj dla siebie nowych oprawek w sklepach online, jak tutaj:

W sklepie mają sporo ładnych modeli. 

Nie wiem, czy wiesz, ale nie przy każdej wadzie wzroku soczewki są dozwolone. O ich noszeniu decyduje wyłącznie lekarz okulista. Polecam laserową korekcję wzroku, ale to też tylko przy dużych wadach wzroku.

#5 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 705 postów

Napisano 26 listopad 2020 - 14:19

Myślę, że w tym przypadku najlepiej skonsultować się z lekarzem i przeanalizować dostępne rozwiązania.

#6 Guest_Radek

Guest_Radek
  • Goście

Napisano 29 listopad 2020 - 17:38

Jeśli decydujesz się na laserową korekcję wzroku to tylko w SPEKTRUM Ośrodku Okulistyki Klinicznej. Jest to renomowany ośrodek. Polecam.

#7 mozaila

mozaila

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 19 styczeń 2021 - 22:51

Czasami to może byc po prostu zacma... Wiem cos o tym, najlepiej udać się do kliniki mega lens do dr Czubaka i on wam poradzi coś konkretnego w sprawie zacmy. najlepiej działa na to operacja, on jest w tej dziedzinie najlepszy 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy