Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tarcza branżowa - listopad 2020

wróć do serwisu Kadry 9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Kadry

Admin Kadry

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 516693 postów

Napisano 24 listopad 2020 - 20:34

Tarcza branżowa to wsparcie dla firm najbardziej dotkniętych restrykcjami związanymi z II falą pandemii COVID-19 w listopadzie 2020 r. Są to takie branże jak: gastronomiczna, kulturalno-rozrywkowa, fitness, siłownie, sport, rekreacja, sprzedaż detaliczna, turystyczna, edukacyjna. Antykryzysowa tarcza branżowa przewiduje m.in. zwolnienie ZUS i postojowe za listopad. Sprawdź, z jakiego jeszcze wsparcia można skorzystać.

Powrót do artykułu: Tarcza branżowa - listopad 2020

#2 Guest_Zozalia

Guest_Zozalia
  • Goście

Napisano 24 listopad 2020 - 20:34

Pracujac to lepiej niz dodatki to flustruje rozleniwia bezczynnosc czuje sie bez celu czasem maly zysk ale zarobek daje satysfakcjie takie pieniadze to jsk jalmuzna wole zarabiacni czekac az cos kapnie smutne

#3 Guest_Bezrobotny

Guest_Bezrobotny
  • Goście

Napisano 28 listopad 2020 - 10:09

Jak zwykle firmy coś dostaną a ludzie którzy nadal są bez pracy bo stracili z powodu covid. Nie mają nic..... Żenada.

#4 Guest_Bezrobotny

Guest_Bezrobotny
  • Goście

Napisano 28 listopad 2020 - 10:11

Jak zwykle firmy coś dostaną a ludzie którzy nadal są bez pracy bo stracili z powodu covid. Nie mają nic..... Żenada.

#5 Guest_Bezrobotny

Guest_Bezrobotny
  • Goście

Napisano 28 listopad 2020 - 10:11

#6 Guest_gastronomia

Guest_gastronomia
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2020 - 09:03

czy do wszystkich tych pomocy będzie trzeba mieć jedno z wymienionych PKD jako przeważające, czy będzie wystarczyło mieć takie PKD jako dodatkowe ?

#7 Guest_gastronomia

Guest_gastronomia
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2020 - 09:03

czy do wszystkich tych pomocy będzie trzeba mieć jedno z wymienionych PKD jako przeważające, czy będzie wystarczyło mieć takie PKD jako dodatkowe ?

#8 Guest_ada

Guest_ada
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2020 - 11:31

Otworzyłam siłownię w sierpniu tego roku, potem siłownia nic nie zarabia a ja muszę płacić te złodziejskie składki zus bo mi się nie należy zwolnienie ze składek. Mam gdzieś te dodaatkowe pieniądze, ale żebym miała płacić zus jak nie mam nawet na lokal. Złodziejstwo.

#9 Guest_ada

Guest_ada
  • Goście

Otworzyłam siłownię w sierpniu tego roku, potem siłownia nic nie zarabia a ja muszę płacić te złodziejskie składki zus bo mi się nie należy zwolnienie ze składek. Mam gdzieś te dodaatkowe pieniądze, ale żebym miała płacić zus jak nie mam nawet na lokal. Złodziejstwo.

#10 Guest_ada

Guest_ada
  • Goście

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych