Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

biuro rachunkowe

wróć do serwisu Księgowość 13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Weronika12

Guest_Weronika12
  • Goście

Napisano 24 listopad 2020 - 12:52

Hejka, jeśli zastanawialiście się jakie wybrać biuro rachunkowe, to polecam biurogama, jest rzetelne i posiada bardzo doświadczony personel

#2 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1299 postów

Napisano 25 listopad 2020 - 06:50

Nie znam i nie mam ochoty poznawać, skoro nawet nie piszesz o nim nic więcej.

#3 Marek771

Marek771

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 02 grudzień 2020 - 08:29

Dokładnie. Taka krótka informacja nie zachęci klientów. Jest to forum dotyczące biura rachunkowego, wiec mogę Wam podesłać link, z którego ja korzystam - https://www.ec-biuro...owe.pl/kontakt/. Współpracuję z tym biurem rachunkowym już blisko 2 lata, od rozpoczęcia mojej działalności. Rzetelna i doświadczona księgowa, zawsze pomocna. Jak wiemy, na rynku sporo jest osób, które świadczą takie usługi. Liczy się doświadczenie zdobywane przez lata. Biuro rachunkowe Edyty Cyburt oferuje usługi dla małych, jak i średnich przedsiębiorstw, a ceny, jak sami możecie zauważyć, nie są wygórowane.

#4 Guest_Romek

Guest_Romek
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2021 - 01:08

Prawda co pisze Marek, liczy sie głownie doświadczenie i profesjonalizm, jak firma nowa to trun powiedzieć coś o doświadczeniu, dlatego te już dłużej działające biura sie powinno brać pod uwage. NIe cena na pierwszym miejscu. wiadomo to tez wazne ale inne rzeczy szczególnie w tym względzie są wazniejsze

Ja bym dodał jeszcze dobry kontakt z pracownikami biura bo sa i takie do ktorych sie dodzwonić nie mozna albo dzwonisz ze sprawą i ci oddzwaniaja za kilka dni. Dla mnie czas i zaangazowanie też jest wazne, Jak widze, że się starają, oddzwaniają szybko z informacjami , to wazne.Ja korzystam z biura wrocławskiego KsięgowiWrocław i z nimi układa mi sie współpraca idealnie wręcz, bez zastrzeżeń, do tego doświadczeni i z ogromną wiedzą nie tylko księgową, potrafią doradzić w wielu kwestiach o problemach i swietnie sie z nimi dogaduje

#5 Markopolo12

Markopolo12

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 28 styczeń 2021 - 15:12

Niestety nie znam. Ale ze swojej strony mogę polecić biuro gama z Warszawy, bardzo profesonalne podejście do spraw klientów. 

#6 Paulina Wiśniewska

Paulina Wiśniewska

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 29 styczeń 2021 - 08:41

...........

#7 Masert

Masert

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 29 styczeń 2021 - 12:36

Korzystam od kilku lat z biura rachunkowego z Warszawy Tax Expert 24, które polecam. Kompetentni ludzie z dużą wiedzą. Każdą sprawę załatwiają szybko. Mają bogate doświadczenie na każdym polu, od prowadzenia księgowości dla jednoosobowej działalności po spółki prawa handlowego z pełną księgowością. 

Tax Expert 24
biuro@taxexpert24. pl
03-186 Warszawa
ul. Modlińska 129 lok. U10 (3 piętro)
+48 22 1219077
https://taxexpert24.pl/kontakt

#8 Guest_Nesska

Guest_Nesska
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2021 - 17:25

Jak ktoś z Wrocławia szuka polecam z Łęczyckiej biuro rachunkowe Super Księgi i panią Katarzynę Skowrońską, kilka lat z ich usług korzystamy , polecam

#9 NataliaKul33

NataliaKul33

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 27 kwiecień 2021 - 08:19

Z całego serca mogę polecić Biuro rachunkowe UPIK KANCELARIA, posiadają kompleksową obsługę księgową oraz wsparcie prawnika. Cena jest adekwatna co do jakości usług, jestem z nich zadowolona, kontakt z biurem jest bardzo dobry, wszystkie zlecone sprawy zostają wypełnione w terminie. https://upik.com.pl/

#10 Guest_Kornelka

Guest_Kornelka
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2021 - 16:31

Z Wrocławia polecam, biuro Super Księgi, najlepsi . Jesli chodzi o nasza współprace od 3 lat ponad już i chwalimy sobie

#11 Guest_Mariusz

Guest_Mariusz
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2021 - 21:01

Ja polecam biuro rachunkowe TAX SAFE. Korzystam z ich usług od lat i zawsze rzetelnie obsługują moją księgowość.

#12 Guest_Holecha

Guest_Holecha
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2021 - 17:24

Bardzo dobre jest tez biuro Księgowi Wrocław, maja siedzibę na ul Łęczyckiej. Polecam jak szukacie biura do prowadzenia księgowości firmy

#13 PaveloS

PaveloS

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 122 postów

Napisano 24 wrzesień 2021 - 01:03

Najlepsze z biur rachunkowych, z którymi współpracowałem, takie z którego usług korzystam już od długiego czasu to biuro rachunkowe Omnibus ze Szczecina. Mają bardzo dobry zespół doradców podatkowych i specjalistów w dziedzinie księgowości, kadr i płac, także zawsze wszystko jest przez nich dobrze, rzetelnie wykonane a ja mam fachowe doradztwo i pomoc. Podają namiary na nich www.omnibusbp.pl Może i wam się przydadzą.

#14 kosek77

kosek77

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 253 postów

Napisano 06 październik 2021 - 13:58

Jeśli chodzi o prowadzenie księgowości w firmie to ja obecnie się zdecydowałem na współpracę z biurem Effe Pro z Warszawy (www.effepro.eu) i jeśli chodzi o ich obsługę to jestem zadowolony. Świetne podejście do klienta, profesjonalne prowadzenie księgowości na wysokim poziomie. Można faktycznie na nich liczyć. Jeśli komuś będzie zależało na dobrym biurze to polecam.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy