Skocz do zawartości

biuro rachunkowe

wróć do serwisu Księgowość 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Weronika12

Guest_Weronika12
  • Goście

Napisano 24 listopad 2020 - 12:52

Hejka, jeśli zastanawialiście się jakie wybrać biuro rachunkowe, to polecam biurogama, jest rzetelne i posiada bardzo doświadczony personel

#2 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1203 postów

Napisano 25 listopad 2020 - 06:50

Nie znam i nie mam ochoty poznawać, skoro nawet nie piszesz o nim nic więcej.

#3 Marek771

Marek771

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 02 grudzień 2020 - 08:29

Dokładnie. Taka krótka informacja nie zachęci klientów. Jest to forum dotyczące biura rachunkowego, wiec mogę Wam podesłać link, z którego ja korzystam - https://www.ec-biuro...owe.pl/kontakt/. Współpracuję z tym biurem rachunkowym już blisko 2 lata, od rozpoczęcia mojej działalności. Rzetelna i doświadczona księgowa, zawsze pomocna. Jak wiemy, na rynku sporo jest osób, które świadczą takie usługi. Liczy się doświadczenie zdobywane przez lata. Biuro rachunkowe Edyty Cyburt oferuje usługi dla małych, jak i średnich przedsiębiorstw, a ceny, jak sami możecie zauważyć, nie są wygórowane.

#4 Guest_Romek

Guest_Romek
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2021 - 01:08

Prawda co pisze Marek, liczy sie głownie doświadczenie i profesjonalizm, jak firma nowa to trun powiedzieć coś o doświadczeniu, dlatego te już dłużej działające biura sie powinno brać pod uwage. NIe cena na pierwszym miejscu. wiadomo to tez wazne ale inne rzeczy szczególnie w tym względzie są wazniejsze

Ja bym dodał jeszcze dobry kontakt z pracownikami biura bo sa i takie do ktorych sie dodzwonić nie mozna albo dzwonisz ze sprawą i ci oddzwaniaja za kilka dni. Dla mnie czas i zaangazowanie też jest wazne, Jak widze, że się starają, oddzwaniają szybko z informacjami , to wazne.Ja korzystam z biura wrocławskiego KsięgowiWrocław i z nimi układa mi sie współpraca idealnie wręcz, bez zastrzeżeń, do tego doświadczeni i z ogromną wiedzą nie tylko księgową, potrafią doradzić w wielu kwestiach o problemach i swietnie sie z nimi dogaduje

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy